Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sveter s kr.rukavmi

sonka

kamilka... jj, šlo by to, s tými svetríkmi sa dajú spodné tričká, ale aj bižutéria pekne kombinovať. Niekedy nie je dokonca ani biž. potrebná.

kamilka

Podla farby tvojho svetrika, by som to odporucila pod to tricko s dlhymi rukavmi zltej alebo oranzovej farby a bizuteriu tiez zltej alebo oranzovej farby alebo nieco z jantaru, hoci falosny. To by slo, aspon myslim.

kamilka

Ja tiez mam rada tie svetriky. Ked ti mozem poradit, daj si pod neho tricko s dlhymi rukavmi a farbu si dopasuj podla toho, aku si das bizuteriu alebo opasok, hnede tricko, hneda bizuteria a hnedy opasok, zelene tricko, zelena bizuteria.

kvetinac

ja by som zvolila k takemuto svetriku vzhladom na to ze je zima obtiahnute jednofarebne tricko s dlhym rukavom cierne ale ujde aj biele

.m

quaky,je to skor nieco hrubsie,trosku viac ku krku,a su zhora dva velke gombiky.a ma to kratke, skoro 3/4 rukavy :)..inak ja mam rada take klasicke svetriky-pulovriky (take tie tensie).a toto je skor akoby sveter :) je to teraz moderne,ale no neviem..citim sa v tom trosku cudne

quaky

chcela by som taky lebo sa to da pekne kombinovat :D ale ja som taky tip, ze mi je aj v mrazoch teplo, cize aj teraz nosim tricka s kratkym rukavom a ked som vonku tak iba niaku tenucku vetrovku :D som cudna ja viem :D

sonka

quaky... tak ja som na ne natrafila už, ale mali rôzne aj také veľmi načačkané, tak to sa mi zdalo už prehnané, tak som volila jednoduché a zdá sa mi to fajn.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sveter s kr.rukavmi - Fórum - ZDRAVIE.sk