Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktoré pripravky a čaje na chudnutie fungujú?

sasa

Najlepsie na chudnutie je cvicenie vo vacu fite pri spravnej tepovej frekfencii,to je zaklad a z cajov velmi pomaha PU_ERH ,ale treba pit aspon 3 salky na den a jest len do 18.00 a nemiesat skroby a bielkoviny

labu77

neviem, či pomahajú.
ja mam rada čaje a dostanem to do seba skor než vodu alebo štavy, či džusy
Ale ten Hannasaki mi chutí

8ala8

ja viem že ked človek je nepomôžu mu žiadne pripravky. ja začínam s 90 dňovou diétou. ale potrebujem vedieť ktorý prípravok by mi podporil chudnutie, alebo skôr pomohol v tom že nebudem mať chuť najedlo.
Nejaký osvečený čaj alebo jablčny ocot v tabletkách? kto ma skusenosti a poradil by mi niečo čo znižuje chuť na sladké?

majkaaa

Presne,ako napísala sissssa,nič propagované na chudnutie nefunguje,ak popri tom ješ tak ako doposiaľ,teda veľa,necvičíš. A keď sa budeš správne stravovať a cvičiť,tak schudneš aj bez toho,aby si vyhodila kopec peňazí za takéto zbytočnosti.

musska

pu erh, ked sa pije pred jedlom pomaha pri chudnuti dost dobre. Ale ked mate 100 kil, a si myslite ze rezen je najlepsi kolac, tak to nepomoze:)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktoré pripravky a čaje na chudnutie fungujú? - Fórum - ZDRAVIE.sk