bez sexu

monika k

ahoj lian, ja mam22 a partner bude mat 30,to mam ujsť?nikto ma nemal rad ako on, je jediný zatial, tak mám utekať?

lila22

no 2 dni je podla mna velmi skoro, toho cloveka nestihnes ani spoznat poriadne..s terajsim priatelom ste spolu podla mna uz dost dlho a ked je zdrzanlivy, ze ta do nicoho netlaci tak ta ma asi fakt rad:) bolo by dobre sa s nim o tom porozpravat..Moj chalan je tiez zdrzanlivy a povedal mi ze preto ze ma lubi a ze k tomu dojde az vtedy ked to obaja budeme chciet..a este mi povedal ze keby mu ide len o "to" tak by ma uz davno nechal..je somnou lebo ma ma rad a sex prenho nieje az taky dolezity.Vraj sa mu oplati cakat:)

silvia kr

dik lila22, no ja mam skor strach, že nie som pre nho dosť dobrá alebo čo a aj strach, že ma nechá,pred tým som sa s bývalým vyspala za dva dni, čo som ho poznala a po mesiaci bol koniec, tak už neviem..

lila22

to je normalnee, niekto spolu chodi aj 2 roky bez sexu...ja osobne s priatelom pol roka a este sme to nemali, len raz sme sa pokusali ale bohuzial to nevyslo..a ako nato? noo predsa ked budete pripraveni a budete mat na seba chut, tak to pride aj samo;))