Velmi suche vlasy

valermo

na suché vlasy sú dobré rôzne oleje, masky, som si istá, že aj v lepšej drogérii by ti vedeli poradiť niečo účinné :-)

Eliska1234

super línia na celkovú hydratáciu je Bioactive Hydra od talianskej značky Farmagan :)...predáva sa zatial len na nete...vyskúšala som aj toto aj na vypadávanie a super vysledky ozaj
daj si do googla e-shop gabry & d :)

Jovanka

na naozaj vysusene znicene vlasy v dezolatnom stave nie je nic lepsie nez olaplex ... mne toto leto po návrate z Egypta pomohol zregenerovať vlasy olaplex a cca do mesiaca boli viditeľne zdravšie

lianka22

Ja si z notina objednávam arganový olej. Vmasírovávam ho do vlasov po celej dĺžke. Stačí pár kvapiek a pri pravidelnom používaní sú vlasy oveľa krajšie, hladšie a lesklejšie

Jennny

Ja som si zvykla používať domácu masku na vlasy z medu, olivového oleja, škorice a citrónovej šťavy. je naozaj výborná

eliz23

Prírodné prípravky sú najlepšie.V drogérii vždy hľadaj aspoň také bez silikónov aj ked tam nič moc nemajú.Tieto prírodné prípravky bývajú často drahé takže si nejaké masky spravím radšej sama doma.Najlepší je kokosový a olivový olej, ricínový som neskúšala ale vraj je tiež dobrý.Do toho môžeš pridať žĺtko,avokádo...na nete je veľa receptov aj jednoduchších.Taketo masky používam 1-2x do mesiaca.Ked už si chceš niečo na tie vlasy kúpiť rovno hotové tak stránky, ktoré som odskúšala: 100%pure.sk

zuzi74

Na suche vlasy bez lesku, s lupinami, taktiez kucerave vlasy doporucujem vlasovu výživu s kokosom a čiernym ricínovým olejom. Vyziva je prirodna bez silikonov, parabenov a mineralnych olejov.