Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
iceprincess

ahojte,chcela by som sa spytat,ci niekto si daval tetovanie,aj ked mal problemy s pokozkou,ja som mala ekzem aj trochu mam na nohe estea strasne by som chcela tetovanie,take malicke,hviedzicku alebo nieco take miniatúrne,neskusal to niekto uz?dakujem..a kolko asi stoji take male tetovanie?dakujem

Vickyiezz

Ahoj. Mám presne ten istý problém. Na ľavej nohe mám ekzém, ktorý tam mám už asi 5 rok. Vyzerá ako jazva, no niekedy svrbí, no v lete ho ani nevidieť. Už ani doktorka nevedela, čo s tým má robiť. V každom prípade by som aj ja chcela tetovanie. Také na ruku. Tak by som sa chcela spýtať, či mám ísť len za obvodnou doktorkou a spýtať sa jej na to, či zájsť aj ku kožnej. Alebo jednoducho tatérovi povedať že mám niečo na nohe a on už bude vedieť???

Nika2189

Chloe20 tiez mi padaju vlasy a mam rozne zdravotne problemy, piercing mam len cez chrupavku v uchu, takze neviem ale z tetovania pochybujem zeby to bolo, ja mam tie problemy uz spred tej doby co som si ho dala

Nika2189

aa dala som zan 25€ :) ale je to rozne ako u koho si das, ja som chcela kvalitnejsie, ale su vraj aj lacnejsie

Nika2189

Ahoj ja mam podobne problemy s pokozkou a mam male tetovanie, nemala som s nim ziadne problemy a uz ho mam 2 roky, ale moje kozne problemy su vraj imunologickeho charakteru a nie dermatologickeho tak neviem.

darkmother

jancecka, na obocie sa aplikuje permanentny makeup, ktory je odlisny od tetovania (farba sa vklada len do vrchnej vrstvy koze). viaze sa na tukove tkanivo a na jazve sa nezachyti. napis do nejakeho - alebo este lepsie nejakych tetovacich studii/salonov krasy, mozno sa to da aspon ciastocne.

Chloe20

Dala som si spraviť prvé tetovanie asi v 16-tich (bolo malé),po roku som si dala piercing a v 18-tich veľké tetovanie na chrbát.Teraz mám 20 a zdravotné problémy o ktorých sa mi ani nechce písať.Čo ma ešte dosť trápi je, že mi vypadávajú strašne vlasy a trvá to asi od vtedy čo som si postupne dala tieto výstrelky.Nemáte niekto s týmto skúsenosť? Môže vypadávanie vlasov spôsobiť aj tetovanie alebo piercing? Aké zdravotné problémy môžu nastať? Mám obavy, že sa mi niečo dostalo do krvi.

jancecka

ahojte, chcela by som sa spýtať na tetovanie obočia, pokiaľ mám stredom cez obočie jazvu, kde mi nerastú chlpky, dá sa aj na ňu vytetovať obočko? neviem ako je to s jazvami, ďakujem

ňufko

ahojte baby ja som si dala presne pred mesiacom vytetovaľť na členok B 3x3 cm a mala som to za 20eur bola som ale na dorábke pretože mi tam troška vypadlo to bolo zadarmo dosť to bolelo ale dalo sa to vydržať hojilo sa to super a infekč.chorob sa nebojím všetko musia mať sterilné to si nemôžu dovoliť