Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
iceprincess

ahojte,chcela by som sa spytat,ci niekto si daval tetovanie,aj ked mal problemy s pokozkou,ja som mala ekzem aj trochu mam na nohe estea strasne by som chcela tetovanie,take malicke,hviedzicku alebo nieco take miniatúrne,neskusal to niekto uz?dakujem..a kolko asi stoji take male tetovanie?dakujem

blondska

tak je to veľké asi 18cm.....pýtal 50 EUR.....ale dala som mu 60 :)....a je to natrvalo :).....dnes sa da hepatitída dostať z čohokoľvek.....a keďže predo mnou otvoril novu ihlu z obalu a dal si aj rukavice, tak strach nemám

ica

Baby nebojite sa ze dostanete nejaku hepatitidu alebo este nieco horsie z tej ihly? ja som sa tiez chcela dat tetovat ale aj ked som sla pozriet do "solidneho" slaona neverila som tomu :-(

blondska

takže ľudia, už to mám za sebou...teda nie úplne, bo mám zatiaľ vytetované iba obrysy...ale o mesiac idem na vyplnenie....čo sa týka bolesti, čakala som horšie, dalo sa to vydržať :)

Dalenka

veronika ja viem ze by si ho velmi chcela ale pockaj este chvilu, ani nevies ako sa ti dokaze behom par rokov zmenit nazor na niektore veci, mohla by si to neskor lutovat.. ja som ho tiez chcela v 16tich ale pockala som a som rada, lebo keby som si dala to co som chcela vtedy, teraz by som horko plakala.. daj si ho az neskor

veronika

cawte chcela by som si dat Tetovanie, ale je tu jeden problem mam len 16 rokov.moji rodicia nesuhlasia stimto ale mohol by mi pomoct moj bratranec? a moze my on napisat suhlas? hmm a inac kolko stoji take fakt male tetovanie? dakujem pa

karamelka456

kľudne si ho daj spraviť, mám kamošku, ktorá má psoriázu a má 4 tetovania. Ja mám tiež na lopatke, zacvakala som zaň 3 litre. Ale keď chceš niečo malé, počítaj tak 20-25 eur