zasnubny prsten

berca

tomino A ako to nakoniec dopadlo? Aj ste boli nakoniec nieco na nom menit ci ostala maketa alebo vam ju prerobili na uz "ozajstny" prstienok? ale to je super ked mali taku sluzbu, lebo nemusis sa trafit do vkusu uplne hlavne ak je partnerka narocna :D

aliara

jancovka Zaklad je mat svoju predstavu. A teraz nemyslim len predstava o prstienkoch, ale celkovo v akom style bude svadba. My sme sa napriklad najprv rozhodovali ze akym smerom sa poberie nasa svadba a podla toho sme nasledne volili obrucky - material, farba, kamienky, hrubka - no proste tak aby nam aj takato drobnost pripomenula cely ten dojem z nasho velkeho dna.

neya

tamirilka takze ste neplatili vela za obrucky na mieru? ja som si myslela ze vseto co je na mieru je pre obycajnych smrtelnikov cenovo nedostupne :D

tomino874

juchio no ako chlap úplne s tebou súhlasím :D ja som zásnubák vyberal tak že sa dalo dohodnúť so zlatníctvom že mi vyrobia lacnejšiu maketu na ten prvý vau efekt (a poviem ti že na to že to bola maketa vyzeral luxusne) a že keby sa niečo vtedy priatelke nepáčilo že dorobíme, doladíme, doplatíme.

emminar

jancovka no ake tipy a triky mas na mysli? dolezite je aby ste mali ten svoj nejaky rozpocet a predstavu. napisala si ze si este nepozerala prsten, no tak ti poradim ze ho chod teda pozerat, lebo vyber je velky a pokial nevies ani tuk tak to bude dost tazke

juchio

no neviem ja by som asi mojej nenechával až tak voľnú ruku pri takýchto veciach, lebo viem ako by to dopadlo :D ja chápem, že vy ženy to riešite viac, ale zas nie sme na tom tak zle aby sme nevedeli spraviť nejaký kompromis

tamirilka

...no my sme sa dlhsie rozhodovali ze kde si dame obrucky spravit a to tak aby nam vyhovovali po vsetkych strankach ci uz hrubka alebo osadenie kamienkov, farba, material atd...nakoniec vsak splnilo nase ocakavania 3D Zlatnictvo, aj co sa nacenenia tyka aj vyssie spomenutych veci...

hamula

Nie nevadilo mi to, práve naopak som rada, že mi necháva takto voľnú ruku. Ono potom to urobíme tak, že pred rodičmi mi ten prsteň nasadí a budú tak skôr prekvapení oni. Len ja čo som pozerala tak práveže sa mi napríklad z jedného páčilo osadenie kamienkov a z iného štýl.

mantika

no neviem ci by som isla do takychto prekvapeni, aby to prekvapenie nakoniec neskoncilo sklamanim, radsej by som sa popytala co sa komu paci, no ale ked ju tak dobre poznas ako pises na nete si vies vybrat

veva36

bereka : ano maju velky vyber, my sme si takto vybrali ze ja svoju obrucku, muz svoju no a aby neboli odlisne (lebo povodne boli :D ) tak sme to tam rovno s nimi cez pocitac v nejakom ich programe upravovali az pokial sme nedosli na finalnu verziu aby vyhovovala obom :)