Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zasnubny prsten

Neeo

VY TUPCI, CITAM TO TU CELE A VOBEC NIKTO NENAPISAL ODPOVED NA OTAZKU !!!!!!! POTREBOVAL SOM TO VEDIET DNES. TAK TEDA DIK, VY CHVALENKARI A KECALKOVIA...

Neeo

VY TUPCI, CITAM TO TU CELE A VOBEC NIKTO NENAPISAL ODPOVED NA OTAZKU !!!!!!! POTREBOVAL SOM TO VEDIET DNES. TAK TEDA DIK, VY CHVALENKARI A KECALKOVIA...

prasky

elle, ked mas malicky diamantik, to je len "prach" z velkeho...Nema nejaku specialne velku hodnotu. Moja cisto zlata obrucka je dvakrat drahsia ako trochu tensia obrucka s deviatimi diamantami...S velkostou diamantu stupa aj jeho cena, ale nie priamo umerne. Dva polkaratove diamanty nemaju hodnotu jedneho karatoveho. Kolko karatovy je tvoj?

RNG

champagne farba je hnedozlta, canary ostrozlta, a mozu byt od velmi bledomodrych(naznak) az po tmavomodre= farby morskej vody.
Inac aj ine farby existuju v prirode, ale su extremne vzacne, mozno jeden z 10 tisic diamantov ma tieto vzacne zafarbenia. Mnohe sa dnes ale produkuju procesmi oziarenia alebo tepelneho spracovania.
www.fancycolordiamond.net

RNG

kazy v diamante su poruchy v krystali, ktore je vidiet 20x zvacsujucou lupou.. Farba, lesk a brusenie(tvar) su dalsie urcujuce faktory na cenu.
Zlte(canary a champagne) ci modre diamanty nemusia byt nevyhnutne lacnejsie a nepoovazuju sa za "kazove". Prirodne modre(teda nespracovane) maju ovela vyssiu hodnotu , nez biele.
Dnes predavaju aj cietne, ktore sa niekedy povazovali za priemyselny odpad, tj pouzitelne len na priemyselne ucely.

......

verímverím to tehotenstvo nebolo náhodné obaja sme to chceli takže tým nechcem povedať že som otehotnela len preto že pred 20 rokmi neboli dostupné také ochranné prostriedky ako teraz.Boli hoci nebola taká informovanosť.Boli sme obaja zabezpečený dostali sme od štátu byt a tu toleranciu som nemyslela akože tolerovať nejaké neduhy.Samozrejme v kombinácii s dôverou je úplne super

elle

Pokial ja viem, hodnota diamantu urcuje jeho rydzost, nie velkost. Ja mam cistotu VS1. Je uplne bez kazu a je to aj vidiet volnym okom. Kazove - lacnejsie diamanty su nazltle a nemaju pekny lesk. Nosim ho na lavom prsteniku spolu s obruckou, v ktorej mam tiez minidiamant :-)

verimverim

Ja by som povedala, ze na prvom mieste by mala byt komunikacia a hned za nou dovera. Ale suhlasim aj s toleranciou - aj ked sa mi pod tym slovom vybavi tolerovat alkohol alebo podobne veci, skor by som to nazvala respektom. Blahozelam, si stastliva, aj ked statistika je neuprosna, ale vynimka potvrdzuje pravidlo. Otehotniet s niekym po troch mesiacoch randenia je pre mna velke susto, od zaciatku sexualneho zivota sa chranim, tak to neviem velmi pochopit, ale co uz, som konzervativna. Ja som vydata skoro dvanast rokov, deti este nemame, planujeme o niekolko rokov, manzelstvo mame uzasne, vztah pevny, tak ked k nam raz zavitaju deti, caka ich pevny zvazok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zasnubny prsten - Fórum - ZDRAVIE.sk