Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zasnubny prsten

......

verím verím s mojím manželom som chodila len tri mesiace a to sme bývali každí v inom meste keď som otehotnela.Svadbu sme mali v máji čo sa tiež hovorí že to nieje práve ideálny mesiac na uzatvorenie manželstva.Tento rok budeme spolu 20 rokov žiadnu krízu sme neprekonali máme dve krásne deti a fakt šťastné manželstvo.Tým chcem povedať tie prstene sú pre mňa až niekde na poslednom mieste prvoradá je tolerancia bez nej šťastné manželstvo nemôže fungovať.Všetkým ktoré sa na tento krásny okamih vo svojom živote ešte len chystajú/manželstvo/prajem aby ho prežili len v láske a porozumení

verimverim

No ved jasne. To je velka pravda. Preto si treba brat niekoho, koho pozname dobre a rozumieme si s tym clovekom. Je rozdiel s niekym napr. tri roky zit alebo rok randit a potom sa vziat. Ked clovek uz s dotycnym zije, tak sa pociatocne problemy utrasu a po svadbe je to perfektne. Ked sa s niekym len chodi, tak tie pociatocne problemy sa zacnu riesit hned na zaciatku manzelstva co nie je najidealnejsie...

......

Myslím že je jedno či je obrúčka zo žltého zlata ,bieleho alebo je len strieborná,je to úplne o niečom inom.Darmo bude mať niekto snubný prsteň s diamantom ako orech keď manželstvo nebude fungovať.

RNG

biele zlato je zliatina zlata s niklom alebo paladiom. Moze obsahovat aj trochu medi, striebra a platiny pre zvysenie tvrdosti.
"Lacne" su 14 karatove(14 /24 obsahu je zlato) biele zlata so zvyskom niklu, ktore zialbohu casto sposobuju alergie(nikel) a pre to sa pokovovuju platinou, iridiom alebo rodiom.
Paladiove biele zlata su velmi dobre formovatelne, takze sa hodia na prstene s kamenami, kde treba kamene vlozit(tj deformovat upevnujuce nozicky)a vtedy sa , hlavne na diamanty na zvysenie odrazu v lozku pod nimi pouziva vrstva mimoriadne zrkadliaceho rhodia.
Ine biele prstene okrem striebornych su aj platinove, dnes v mode.
Platina ma sedostrieborny lesk a je o hodne tazsia, nez zliatiny zlata.
Odlievane prstene z platiny su pomerne makke a lahko sa poskrabu tj stratia lesk, kovanim platina znacne stvrdne. KOvane a formovane platinove prstene su zvacsa drahsie a ovela dlhsie drzia lesk.
Inac aj zlato dochadza v kovanych zliatinach, ovela tvrdsich nez odlievane zlato. Predava sa pod nazvom Duragold
Platina sa pouziva zvacsa viacmenej cista na rozdiel od zlata, ktore sa zriedka pouziva ako makke 24 karatove a 22 karatove(24/24=100% zlato, 22/24=91.66% zlato)

petulkas

Suhlasim s vami, klasicka obrucka je predsa zo zlteho zlata. Biele zlato je zlte zlato ponorene do kupela z iridia. Lahko sa zoskriabe, treba ho nosit do zlatnictva na opatovne kupele...Ja som za klasiku - velky diamant na zasnubaku a klasicka obrucka:) Tie minidiamantiky na obruckach nie su ani cenne.
mya24 s kamienkom? To myslis diamant?

tinka228

mne sa tiež páči viac žlté zlato a nepáči sa mi súčasná móda, že ženy si dávajú kamienky do obrúčky. mne sa páči celá zlatá s jemným gravírom. takú aj mám.

mya24

ahojte, ja som teraz na vianoce dostala zasnubny z bieleho zlata s kamienkom a mne sa veeelmi paci.. moj drahy kupil biele z. bo vie ze ja nosim len striebro a zlte by sa nehodilo, aj obrucky planujeme z bieleho, mozno kombinovane..mne sa proste na pekne opalenej pokozke viac pacia veci striebornej farby;-)

moniqa87

pridavam sa, ani mne sa obrucky z bieleho zlata nepacia...
mne sa to uz potom ani na obrucku nepodoba...
a ked uz tak aspon kombinacia zlteho a bieleho zlata, ale nie biele samotne...
z mojho pohladu, to by som si rovno mohla kupit tie obrucky strieborne...

cafkycafky

Mne sa biele zlato nepaci, lebo vyzera ako striebro. Najnovsie kazdy nosi prstene len z bieleho zlata, aj v zlatnictve maju vylozene vacsinou tieto prstene. Neviem preco, asi to bude nejaky biznisacky trik, preco chcu predavat biele zlato. No a diamant vynikne krajsie na obrucke zo zlteho zlata ako bieleho. Prekvapilo ma, ze letia aj titanove prstene. Boze, ved to nie je ani vzacny kov a je to nejake sede, taku obrucku by som teda nechcela, podla mna to nie je pekne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zasnubny prsten - Fórum - ZDRAVIE.sk