kedy sa najlahsie ucite?

Lucinka33

to je v pohode, ja sa mam do utorku naucit 150 stran a nestresujem :) ale ja som lajdacka, tak si neber zo mna priklad :)

hanka...

Ja sa doobedu neviem nic naucit. Zacina mi to palit az tak okolo 14.00. Najlepsie sa mi vsak uci od tej 17.00 do 22.00. A 4 strany to je nic. To mas max. za hodinku. Vysokoskolaci to zvladnu aj cestou do skoly v autobuse :-), ale kedze ty si este na zakladke...:-)

linaaa

no neviem, mne sa najlepsie uci okolo take desiatej vecer, pred tym nez idem spat. vtedy ma to tak nadchne, alebo potom najlepsie to ide do hlavy hned rano. mam dobre ze chodim kazdy den az na druhu, takze mam rano kopu casu a stiham sa vsetko ucit takto na " poslednu chvilu" a zatial som vsetko zmakla :)

1111

Mne sa najlepsie uci v rozmedzi od dvanastej obeda do polnoci - samozrejme, ak nie som nadmerne unavena. Pocula som, ze vtedy si ucivo zapamatas na dlhsi cas. Ak si teraz uz moc unavena, tak sa uz vela nenaucis.

danuska123

mucosolvan noo hej byt optimistka ma prestava bavit :D aaale tak rano si vstat o pol hodku skor zopakuj aaa popros potom v skole spoluziaka nech si davat navzajom otazky aaaaa uplne super si to zapamatas :) ja sa stale tak ucim ze otaaazky :)

mucosolvan

danuska123: ja som este na zakladke to bude tym:D ja len potrebujem povzbudenie, lebo vy ste tu vsetci taki uzastni optimisti:)

danuska123

nemyslis vazne 4 strany :) ked mas sa naucit 20 stran takej filozofie zo dna na den tak sa ucis cely den a neriesis kedy to je vhodne :) aaaaaa ked pojdes na VS tak za tyzden aj 700 stran:)a to sa ucis od rano do vecera:)

mucosolvan

Summer: no neviem ci sa to este stihne ulezat:D ale dik
moniqa87: dakujem, to som potrebovala pocut:) bo ma tu mama este stresuje, ze nemam sancu...

moniqa87

to si parkrat precitaj a mas pokoj, sak 4 strany nic nie je...
a rano si to este precitaj a potom este pred hodinou a urcite to budes vediet