ekonomicka VS

Príspevok v téme: ekonomicka VS
studentgirl

viem,ze to sem velmi nepatri,ale vidim,ze sa tu rozoberaju rozne temy,tak som zalozila 1 aj ja.ide o to,ze o rok by som chcela ist sudovat ekonomiu lenze z matiky mavam skor 2ky a niesom ani najlepsia z tiredy ani matematicky genius proste viem to na 2 a bavi ma to,ale neviem co to staci an VS a ci vobec s takymi zanmkami na to mám...je to fakt taka tazka skola,ze by som to nezvládla?

ekonomika :)

Ahoj, tak ja teraz na ekonomiu hodim a poviem ti ze te matika je pekne svinstvo. Ale myslim ze sa to da v poho zvladnut, hlavne ked si mala dvojky... Ja som z matiky uplny tupec, mal som 4ky a preliezam... vzdy to ide nejako "ojebat"... prepacte ten vyraz, ale hodi sa mi sem najlepsie... No takze si myslim ze ekonomiu das, je to skola, na ktoru ked uplne nekasles tak ta nevyrazia... ved nemusis mat same acka, mne v poho stacia decka a s usmevom idem dalej:) asi tolko

veronika

dovol aby som sa zasmiala.
v cr je ina uroven skol. mam tam kopec spoluziakov zo strednej.
teraz som na euba - a to ze nas v kruzku je teraz 11 a bolo 30 asi svedci o tom aka je jednoducha.

fakulta hospoarskej informatiky - mozno. ostatne 4 nie. neviem ci si chodil na euba a kedy, ale ja tam chodim teraz a nesuhlasim s tebou.

motylicek

takze po prve- ekonomicka neni vobec tazka skola. po druhe- vsetky skole v SR aj v CR su ocividne na jedno kopyto, takze no coment. Praha je taky isty holubnik ako Blava.Hej videla som par takych co vyleteli z Prahy a dosli k nam, ale ani u nas nejako nehviezdili na skuskach. kde by som isto nesla to je BB, PO alebo nejaka ina diera. Aj ekonomicka v KE na technickej univerzite je vraj tiez dobra. Medzinarodny obchod na ekonomickej v BA sa studje na obchodnej fakulte, ktora je vraj najlahsou fakultou co je dost tazko povedat, kedze lahkost a tazkost predmetu castokrat zavisi od dobrosti alebo pripadnej vadnosti dotycneho vyucujuceho. Na fakulte medzinarodnych vztahov sa ucia 3 jazyky povinne, potom sa da nejaky extrem ako cinstina a arabcina zvolit ako volitelny tusim.
ak chces urobit skusky, odporucam konzultacky, pripadne testy si zohnat ake byvaju na skuskach, to dost pomoze. matika v prvaku je strasna nie preto ze je tazka, ale ze ju ucia mogori ktori vyhadzuju len tak ako sa im zachce, ale neboj, zvladne to drviva vacsina prvakov.

ekonomicka

Studentgirl, ci tu matiku na danu skolu vies, sa aj tak ukaze na prijimackach a myslim, ze dvojka z matiky vobec nie je katastrofa! Najma sa snaz, aby si aj ostatne predmety dobre napisala, t.j ekonimiku a anglinu, alebo iny cudzi jazyk. A hlavne nestresuj :). Neviem, kam by si tu ekonomiu chcela ist studovat, ale pokial ti ide o to, aby si bola nadupana, ovladala tvoj odbor, ktory sa budes ucit, resp.mala dobre meno uz z vychodenia skoly, tak si vyber nejaku v Ceskej republike, konkretne v Prahe, to je ine kafe!!! To mi ver! Bratislava sa s nou neda ani porovnat. Ludia, ktori opustili Prahu, alebo jednoducho vyleteli, dojedneho snad vystudovali nakoniec v BA, a sami mi hovoria, ze to je oproti prazskej malina. Ak ti ide iba o papier, aby si mala nejaku skolu, tak si treskni hocikam :-P. Inac, vacsina prace bude aj tak na tebe, tak si myslim, ze nech ti je vcelku jedno kam sa das, len ju aj dostuduj. Ak si cielavedoma a pracovita, nebudes mat problemy. Drzim ti palce, a hlavne si vyber fakultu, ktora ta bude bavit.

veronika

fuuha. to netusim, ja som na manazmente.
ale tamto je asi na fakulte medzinarodnych vztahov a tam ludia studuju tusim 3 ci 4 jazyky pocas 5 rokov.

annia

veronika, mozem sa ta opytat na zahranicnoobchodne podnikanie na euba, lebo o tom zvazujem ja, ako je to tam? Tiez mam oa...

veronika

ja som na ekonomickej univerzite. tam mas 5 roznych fakult a tie maju este odbory. to si budes vyberat a pisat do prihlasky.
a uk je univerzita komeskeho. ta ma tiez fakultu manazmentu.

studentgirl

no tak to este neviem,len to,ze ekonomia je moja posledna nadej lebo ma nezaujima taky dejepis a chemia uz vobec,a ta skola sa mi celkom zapacila.len som sa bala aj profesorky opytat na tu skolu za tie moje znamky,ze sa tam nehodima neviem co.