Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na "pneumatiky" na bruchu?

suzen_

pochopila som to z toho co najrychlejsie sa toho zbavit...
tak potom prepas ked to tak nieje..ale to niekedy moze trvat aj 3 mesiace a to podla mne nie je moc rychle a zase na druhu stranu je to trvale ked si to budes pekne udrziavat..

arabela99

a kde som pisala,ze to chcem dat za den prec,ale aky ma zmysel ak budem robit 1O alebo 2O bursakov,to isto nepomoze.

suzen20

naberala si to niekolo tyzdno, mesiacov a mozno rokov a teraz to chces zo dna na den prec?nechapem taketo zmyslania

mahuliena:)

skus aj kombinaciu s hula hopom, to je ten kruh. ja som dala za tyzden dolu 3cm z brucha a pasu, cvicila som min.hodinu kazdy den. je to zabavnejšie než brušáky, tak ťa to bude dlhsie baviť , nieje to náročné. hlavne necvic neskoro vecer, najlepsie sa tuky spaluju rano, a potom počas dna, ale potom to už ide ťažsie. drž sa!

nazaretka

brusaky...kombinovane s plavanim a na pekny chrbatik lah na bruchu ruky za hlavu a dvihat,vydrzat par sekund a uvolnit.....zarucene

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na "pneumatiky" na bruchu? - Fórum - ZDRAVIE.sk