Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Lišaje na tvari

Juseppe

Na lišaj je super použit kvalitny med zmiešany s mletou škoricou v pomere 50:50

Jednoducho vyskusajte..

pekny den :)

sydney

damy, na lisaj mi kozna odporucila biodermu ato derm po zinc - je na extra suchu a alergicku plet,a pomohlo to,na lisajove kusky som si davala o cosi viac toho kremiku a zmizlo to. pouzivam ho nadalej,lebo uzanse hydratuje a na noc si davam 100% bio bambucke maslo od saloos, spokojnost a odporucam :)

Bašinka

Ja by som veľmi chcela poďakovať LAWAZZE ktorá všetkým ktorí majú problémy s lišajmi na tvári poradila krém AA Help ktorí mi rýchlo zaúčinkoval a taktiež ho odporúčam. :)

Eilien

Ahojte,ja mam tento isty problem kazdu zimu,cervene lisaje po tvari ktore sa vysusuju a su skaredej cervenej farby,ako krem pouzivam len obycajnu niveu no ked sa mi objavia lisaje musim siahnut po drahsom kreme z lekarne,pouzivala som krem zo znacky LA roche posay no ten sa mi zdal az extremne mastny:(dopocula som sa aj o panenskom kokosovom oleji ktory je dostupny v bio obchodoch-bol v pohode ale po urcitom case ma uz omrzel,momentalne pouzivam krem znacky Vichy z radu Normaderm a musim povedat ze som velmi spokojna flaky su prec a hlavne ten hnusny pocit svrbenia a palenia:)a navyse plet mam uplne jemnu a hebku ako mimino:)a este jedno plus pre tento krem je ze sa hned vstrebe,takze neviete ani ze ste si ho dali,a neni vobec mastny!:)

AgnesaB

Ahoj, odporucam ti krem Avene Trixera, vyborny, drahsi, dostat v lekarnach, neparfumovany, velmi mastny, ale mne osobne pomaha na lisaje alebo suche miesta na pleti.

Niekedy su u mna lisaje spojene s predmenstruacnym syndromom.

Tiez musim vtedy opatrnejsie s make-upom a penami/gelmi na cistenie pleti.

Nie som si ista, ale lisaju u mna pravdepodobne neprospieva cukor a cokolada.

Textová Inzercia

SLIM Men od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.