FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Lišaje na tvari

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Lišaje na tvari" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    mirka2511.01.09 22:39??.??.166.86

mam extrem suchu plet, urobili sa mi male suche fliaciky, nie som si ista, ci su to lisaje, neviem sa ich zbavit, plet sa snazim setrit, neplytvam kremami ani umyvanim, niekedy ju mam ako zosusenu slivku, poradi mi niekto?

• Juseppe15.06.13 14:55??.??.34.146

Na lišaj je super použit kvalitny med zmiešany s mletou škoricou v pomere 50:50

Jednoducho vyskusajte..

pekny den :)

• eva12320.04.12 10:34??.??.211.139

Odporúčam Biodermu ;)

• sydney20.04.12 00:03??.??.62.23

damy, na lisaj mi kozna odporucila biodermu ato derm po zinc - je na extra suchu a alergicku plet,a pomohlo to,na lisajove kusky som si davala o cosi viac toho kremiku a zmizlo to. pouzivam ho nadalej,lebo uzanse hydratuje a na noc si davam 100% bio bambucke maslo od saloos, spokojnost a odporucam :)

• Bašinka19.04.12 17:09??.??.29.224

Ja by som veľmi chcela poďakovať LAWAZZE ktorá všetkým ktorí majú problémy s lišajmi na tvári poradila krém AA Help ktorí mi rýchlo zaúčinkoval a taktiež ho odporúčam. :)

• zuzi7403.02.12 19:47??.??.127.61

a aku radu ocakavas? Boli tu uz spomenute rozne kremy.

• Eilien03.02.12 19:38??.??.87.130

Ahojte,ja mam tento isty problem kazdu zimu,cervene lisaje po tvari ktore sa vysusuju a su skaredej cervenej farby,ako krem pouzivam len obycajnu niveu no ked sa mi objavia lisaje musim siahnut po drahsom kreme z lekarne,pouzivala som krem zo znacky LA roche posay no ten sa mi zdal az extremne mastny:(dopocula som sa aj o panenskom kokosovom oleji ktory je dostupny v bio obchodoch-bol v pohode ale po urcitom case ma uz omrzel,momentalne pouzivam krem znacky Vichy z radu Normaderm a musim povedat ze som velmi spokojna flaky su prec a hlavne ten hnusny pocit svrbenia a palenia:)a navyse plet mam uplne jemnu a hebku ako mimino:)a este jedno plus pre tento krem je ze sa hned vstrebe,takze neviete ani ze ste si ho dali,a neni vobec mastny!:)

• lenusQa03.02.12 18:14??.??.37.141

mam pod ustami lisaj a je to proste sucha cast pokozki mam to aj poraskanee a strasne ma to stipe

• pimps930.04.11 09:05??.??.55.22

na lisaje je dobry oman,ktory obsahuje inulin vhodny pre diabetikov-http://www.predajbylin.sk/oman_pravy_koren/index.html

• petulka7830.04.11 09:04??.??.55.22

na lisaje je dobry oman-http://www.predajbylin.sk/oman_pravy_koren/index.html

• AgnesaB03.09.10 22:17??.??.144.64

Ahoj, odporucam ti krem Avene Trixera, vyborny, drahsi, dostat v lekarnach, neparfumovany, velmi mastny, ale mne osobne pomaha na lisaje alebo suche miesta na pleti.

Niekedy su u mna lisaje spojene s predmenstruacnym syndromom.

Tiez musim vtedy opatrnejsie s make-upom a penami/gelmi na cistenie pleti.

Nie som si ista, ale lisaju u mna pravdepodobne neprospieva cukor a cokolada.

• linka5503.09.10 19:50??.??.112.74

ahojj aj ja mam extremne suchu plet, teda mala kym som neobjavila spravny krem.Dovtedy aj lisaje ci suche, ba az zapalene olupujuce sa miesta neboli nicim vynimocnym. Predtym som si mastila tvar aj 4-5 krat denne kremom po obrovskych davkach a aj tak sa mi o hodinu vyhodili supinky.Potom som vyskusala krem NIVEU na tvar na suchu az citivu plet(taky ruzovp-biely obal:) a staci sa mi natriet normalnou davkou rano a vecer a mam po probleme.Plet krasne hydratuje a mam pokoj na cely den.Supinky som ba sebe nevidela ani nepamatam. Kedze sa mi vyrazky ani akne nerobia (prave preto ze mam suchu plet:) mam teraz krasnu plet ako babatko.Odporucam kazdemu

• jarka28701.09.10 11:42??.??.181.36

Ahojte ja som mala tiez problemy s lisajom pod nosom a na brade nie velkych rozmerov,ale boli. Pripisujem to make-upu z Avonu predtym sa mi to nikdy nevyhodilo ako som ho zacala pouzivat som to mala aj na vieckach to som si myslela ze zo spiraly,alebo odlicovacu od Avonu.Dovtedy som ziadne vyrazky nemavala ani ziadne problemy s pletou, tak v 17tich som prvykrat navstivila koznu dala mi masticku Afloderm avsak ta mast ucinkovala dovtedy kym som si tie miesta potierala, ale ako nahle som prestala tak sa lisaje zacali objavovat opat. Kamaratka mi dala skusit jej masticku od koznej ale namiesanu v lekarni a to bolo ako zazrak natrela som to na noc a po lisajoch ani stopy

• LAWAZZA12.07.10 07:31??.??.234.2

NO HEJ - LEN NESKUSAJTE KADECO, KAZDU CHVILU NIECO INE, LEBO SI UZENIETE TVAR DO TAKEHO STAVU, ZE VAS BUDE DAVAT DOKOPY LEN KOZNA. HYDRATACNE NIE SU VSETKY DOBRE - NAPR. VICHY MA VELA ALERGENOV, ORIFLAME NIE JE AZ TAKY PRIRODNY AKO O TOM ROZPRAVAJU... URCITE SI NIC NEPOKAZITE NEPARFEMOVANOU KOZMETIKOU , PARFEMY V KOZMETIKE SPUSTAJU NAJMA V KOMBINACII SO SLNKOM, LIEKMI RôZNE ALERGIE....

AA HELP KREM JE SKUTOCNE LIECIVY A MAS NA VYBER HYDRATACNE, POLOMASTNE...VED SA POZRI --- ZDRAVAKRASA.SK

A POTOM DAJTE VEDIET, CI PREKVAPIL RYCHLOU AKCIOU VASE TVARE, TELO....

• anjelik910.07.10 21:30??.??.146.180

mne sa ešte na strednej spravili na tvari suche flaky tak som zacala skusat rozne hydratacne kremy aj vyživujúce plet okolo ako babatko ale suche flaky boli stale tak som nakoniec musela ist ku kožnej ona mi predpisala nejaku miesanu mastičku a pomohlo =) ale napr čo sa mi na nohe niekedy spravi parkrat suchy flak natriem parkrat kremom hydratačným hocijakým a zmizne to za chvilu =)

• LAWAZZA10.07.10 09:57??.??.234.2

KUP SI KREM AA HELP A DAVAJ SI HO NA LISAJE, ALEBO MOZES AJ NA CELU TVAR.

najdes ho na ZDRAVAKRASA.sk SU TO LIECIVE KREMY A NAJDES TAM ESTE KREMY VHODNEJSIE NA SVOJU PLET, LEBO JE URCITE CITLIVA, TAK SI VYBER CI MAS PLET MASTNU ALEBO SUCHU.... ALE TEN KREM AA HELP TI URCITE POMOZE, AJ KOZNE LEKARKY HO ODPORUCAJU ...

• beeny09.07.10 08:04??.??.165.236

AAOJTE..PROSIM VAS CO MI POMOZE NA LISAJ ?MAAM HO V STREDE CELA A SOM TOTAALNE DEMPROMOVANA Z TOHO ...AKO TAK HO ZAKKRYJE MAKE-UP..ALE AJ TAK TO VIDNO...PROSIM ..:(

• Novačik15.12.09 17:55??.??.139.177

Skús čistý mandľový olej. Hlbkovo hydratuje a tým odstraňuje suchú aj šupinatú pokožku . Ja používam mandľový olej od Natura House.

• janush27.11.09 19:40??.??.6.155

ahoj baby prosim vas kolko to trva kym ten lisaj zide z tvare?

• petrapoprad107.07.09 09:23??.??.71.150

Ahojte baby poradte mi prosiiim. Vždy

v lete ked mám kropaje potu na tvari

pod nosom sa mi urobia lišaje... Môj

partner ma vždy upodozrieva že som sa

bozkala s iným..xixixixixixi už to

mám mesiac čo pomôže???? DAKUJEEEEM

• monro12.01.09 10:49??.??.189.147

Ja mam tiez velmi citlivu plet, a ked sa mi, a to teraz hlavne v zime, na tvari vytvoria lisaje, davam si Excipial mastny krem.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch