Lišaje na tvari

AgnesaB

Ahoj, odporucam ti krem Avene Trixera, vyborny, drahsi, dostat v lekarnach, neparfumovany, velmi mastny, ale mne osobne pomaha na lisaje alebo suche miesta na pleti.

Niekedy su u mna lisaje spojene s predmenstruacnym syndromom.

Tiez musim vtedy opatrnejsie s make-upom a penami/gelmi na cistenie pleti.

Nie som si ista, ale lisaju u mna pravdepodobne neprospieva cukor a cokolada.

linka55

ahojj aj ja mam extremne suchu plet, teda mala kym som neobjavila spravny krem.Dovtedy aj lisaje ci suche, ba az zapalene olupujuce sa miesta neboli nicim vynimocnym. Predtym som si mastila tvar aj 4-5 krat denne kremom po obrovskych davkach a aj tak sa mi o hodinu vyhodili supinky.Potom som vyskusala krem NIVEU na tvar na suchu az citivu plet(taky ruzovp-biely obal:) a staci sa mi natriet normalnou davkou rano a vecer a mam po probleme.Plet krasne hydratuje a mam pokoj na cely den.Supinky som ba sebe nevidela ani nepamatam. Kedze sa mi vyrazky ani akne nerobia (prave preto ze mam suchu plet:) mam teraz krasnu plet ako babatko.Odporucam kazdemu

jarka287

Ahojte ja som mala tiez problemy s lisajom pod nosom a na brade nie velkych rozmerov,ale boli. Pripisujem to make-upu z Avonu predtym sa mi to nikdy nevyhodilo ako som ho zacala pouzivat som to mala aj na vieckach to som si myslela ze zo spiraly,alebo odlicovacu od Avonu.Dovtedy som ziadne vyrazky nemavala ani ziadne problemy s pletou, tak v 17tich som prvykrat navstivila koznu dala mi masticku Afloderm avsak ta mast ucinkovala dovtedy kym som si tie miesta potierala, ale ako nahle som prestala tak sa lisaje zacali objavovat opat. Kamaratka mi dala skusit jej masticku od koznej ale namiesanu v lekarni a to bolo ako zazrak natrela som to na noc a po lisajoch ani stopy

LAWAZZA

NO HEJ - LEN NESKUSAJTE KADECO, KAZDU CHVILU NIECO INE, LEBO SI UZENIETE TVAR DO TAKEHO STAVU, ZE VAS BUDE DAVAT DOKOPY LEN KOZNA. HYDRATACNE NIE SU VSETKY DOBRE - NAPR. VICHY MA VELA ALERGENOV, ORIFLAME NIE JE AZ TAKY PRIRODNY AKO O TOM ROZPRAVAJU... URCITE SI NIC NEPOKAZITE NEPARFEMOVANOU KOZMETIKOU , PARFEMY V KOZMETIKE SPUSTAJU NAJMA V KOMBINACII SO SLNKOM, LIEKMI RôZNE ALERGIE....

AA HELP KREM JE SKUTOCNE LIECIVY A MAS NA VYBER HYDRATACNE, POLOMASTNE...VED SA POZRI --- ZDRAVAKRASA.SK

A POTOM DAJTE VEDIET, CI PREKVAPIL RYCHLOU AKCIOU VASE TVARE, TELO....

anjelik9

mne sa ešte na strednej spravili na tvari suche flaky tak som zacala skusat rozne hydratacne kremy aj vyživujúce plet okolo ako babatko ale suche flaky boli stale tak som nakoniec musela ist ku kožnej ona mi predpisala nejaku miesanu mastičku a pomohlo =) ale napr čo sa mi na nohe niekedy spravi parkrat suchy flak natriem parkrat kremom hydratačným hocijakým a zmizne to za chvilu =)

LAWAZZA

KUP SI KREM AA HELP A DAVAJ SI HO NA LISAJE, ALEBO MOZES AJ NA CELU TVAR.
najdes ho na ZDRAVAKRASA.sk SU TO LIECIVE KREMY A NAJDES TAM ESTE KREMY VHODNEJSIE NA SVOJU PLET, LEBO JE URCITE CITLIVA, TAK SI VYBER CI MAS PLET MASTNU ALEBO SUCHU.... ALE TEN KREM AA HELP TI URCITE POMOZE, AJ KOZNE LEKARKY HO ODPORUCAJU ...

beeny

AAOJTE..PROSIM VAS CO MI POMOZE NA LISAJ ?MAAM HO V STREDE CELA A SOM TOTAALNE DEMPROMOVANA Z TOHO ...AKO TAK HO ZAKKRYJE MAKE-UP..ALE AJ TAK TO VIDNO...PROSIM ..:(

Novačik

Skús čistý mandľový olej. Hlbkovo hydratuje a tým odstraňuje suchú aj šupinatú pokožku . Ja používam mandľový olej od Natura House.