Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlapi: vydrzite s jedinou "navzdy" ?

miska31

Ale normalny človek by mal mat svoj rozum a nepodlahnut dobe a tomu čo je in mal by sa riadit tym čo on chce anie čo chcu iny,a určite si nedam kecat do toho s kym mam bit a skym nie,to je moja a každeho vec,a nech sa ty druhy stavaju aj na hlavu.

Summer_

Podla mna je to o povahe cloveka, o tom ako k tomu pristupuje a ci sa neha ovplyvnit okolym, alebo nie. Ja som s prriatelom viac ako rok, abaja sme si prvy cize ako pisete "nevysanteny" ale ked vravim za seba, tak takto mi to vyhovuje.. mne sa paci ten pocit patrit len jednemu aj navzdy kludne, a sex vobec neberiem ako nieco, pri com by som sa mala v mladosti "vysantit".. prave naopak.. a priatel je zatial toho isteho nazoru, takze dufam ze mu to tak aj zostane.. neviem co sa stane, mozem len dufat ze je taka povaha, ktora to naozaj berie vazne a nepotrebuje vyskusat viac bab.. ja s nim totiz ratam do buducna, a keby sa take nieco stalo, viem ze by to znamenal rozchod,, nemohla by som sa na neho uz pozriet, taky ludia su pre mna bezcharakterny.

sisi678

no ja som so svojim priatelom skoro rok a obaja mame 19 rokov,nie sme spolu dlho to viem ale obaja chceme mat spolocnu buducnost navzdy...on bol v minulosti dost taky zaletny a tvrdil mi ze uz je vyblazneny a ze chce normalny vztah uz no neviem trocha tazko tomu uverit v takom mladom veku,co ked ho o zopar rokov napadne ze uz bude len so mnou a mna to takisto moze napadnut, a to nabuduci rok chceme byvat spolu...tazke to je rozhodovanie,ale lubime sa tak snad cas uvidi

palecs

Kto to začal? To veru neviem, asi je taká doba. Dnes si už málokto dokáže povedať svoj názor. A tí čo aj chcú byť s niekym navždy tak podľahnú okoliu ako spomínala mahuliena:). Moja ex priateľka sa tiež podriadila okoliu. Ak by možno bola sama sebou boli by sme spolu doteraz.
Ja sobne viem čo chcem. Ak s niekym som, som s ním nevšímam si ostatných a nič nezmení môj názor. Len sa bojím ísť do vzťahu pretože nechcem dopadnúť ako teraz. Že opäť niekto nebude vedieť čo chce alebo sa jednoducho podriadi okoliu a mňa nechá.

mahuliena:)

to ti tu nemože nik potvrdiť, ani vyvrátiť. nikdy nevieš, ludia sa menia. clovek si mysli že toto by som nikdy nespravil, a možno o par rokov, vplyvom okolia a svojich skusenosti a vyvojom osobnosti..a hop, je to tu!..ja mám 23,svojho prvého priatela, teda vyšantená niesom, a poznám sa natolko aby som mohla povedať, že to ani nepotrebujem, a bola by som najstastnejsia keby aj s tym jedinym vydrzim, najlepsie navždy. on ma 28, doterajsie priatelky na 100P nepodvádzal, a až až teraz začína vnímať provokácie od kolegov a kamarátov, o tom ako bude v buducnosti lutovať, má si užiť kým je čas, oni by na jeho mieste..nemá sa nemá sa zvazovať jednou. našťastie zatial sa tomu spolu smejeme, ale nemozem tvrdiť že nikdy nepodlahne. to zaleži proste na povahe konkretneho cloveka. ale zo vseobecneho hladiska sa dá povedať, že vacsina ludi ked je dlho s tym istym partnerom, si postupne zacne vravieťť"a to mam byt navzdy len s nim/nou? uz si nic neužijem...a bohuzial, ludia pod vplyvom cudzich nazorov casto zabudaju co naozaj chcu sami. a to som aj ja mala povodne na mysli pod pojmom vyšantenie, nielen sexualny život, ale aj vsetko okolo. ujasnejnie si kym si a kym chces byt, a s kym chces byt. urcita zrelosť, ktoru kazdy dosiahne v inom veku. ale to by bolo na dlho..zamotavam sa do vlastnych myslienok už, črtám ťažkú tému..

machulka006

mám otázku: ak som sa s mojim priateľom dala dokopy v čase keď on mal 16 a ja 17, sme spolu dva a pol, mám očakávať, že ma opustí v dôsledku jeho "nevyšantenosti" ? ? ?

miska31

Ked muž alebo žena poodvedie tak preto že vo vztahu im niečo chyba ale oni su na vine lebo si nepovedia čo maju a čo nemaju radi.

veronika

viete.... ja nechapem preco sa len o chlapoch hovori ze su zaletnici. dobre viem ze aj baby su take. a je pravda - vsetci sa potrebuju vysantit, uzit si... a byt spolu az tak po 20 a aj neskor. lebo clovek nevie - skusa.

viem to

Golem ma pravdu, co oko nevidi, srdce neboli... jedine ak dojde druha doticna s tym ze je v tom, popripade dostane doma zena filcky a nevie pochopit z kade... inak ma pravdu... akurat by som to upravil, co ta nesvrbi, to ta neboli...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlapi: vydrzite s jedinou "navzdy" ? - Fórum - ZDRAVIE.sk