chlapi: vydrzite s jedinou "navzdy" ?

palecs

Jednoznačne áno. Nie som síce ženatý ale mal som dlhoročný vzťah a počas neho som na inú ženu ani nepomyslel. Skutočne som ľúbil len moje dievča len žial bohu ona mňa tak nie...:(

brezalka

samozrejme :) ze sa musia snazit obaja!! len podla castych reči chlapov a podla osstatnych muzov okolo mam pocit akoby zeny chceli toho svojho navzdy a chlapov to len obtazuje... no pevne verim ze su aj vynimky.

cize myslite si ze len vysanteny chlap je toho schopny?:P

viem to

No ja som chlap a sam za seba viem povedat ze teraz uz s jednou vydrzim. Aj ked asi to iste nemozem povedat o nej. Myslim ze ak si clovek uzije a vyblazni sa do tej 25-26tky je v pohode. Ja uz nepotrebujem hladat inu, ani nemam zaujem, popravde keby sme sa teraz aj rozisli, ani by som nehladal. Jednoducho uz sa mi nechce stale za niecim nahanat, teraz som spokojny a chcem, aby to tak bolo uz navzdy... len to nezalezi len od chlapov holky, ale aj vy sa musite pricinit...

zahadna

no tak ja niesom tiez chlap =)ale podla mna ked ked su obidvaja partneri trosku starsi a vyzretejsi a maju uz svoje ,,uzite,, a rozhodnu sa uz zalozit si rodinu tak by nepodviedol..ale ked nejaky 20 rocny chalanko ta namota a slubuje ti lasku az za hrob tak takemu by som neverila..akoze cest vinimkam ale tak to vidim aj z praxe..

chrobacik

velmi pekne napisane :) ...v minulosti sa aj ludia mali viac radi a nerobili medzi sebou rozdiely, kazdy kto mohol pomohol tomu druhemu ... bola ina doba ... je pravda, ze najdu sa aj dnes stastne pary, ale v porovnani s minulostou je ich omnohoo menej. A mimochodom som takisto zvedava na odpovedie zo strany chlapov ...

mahuliena:)

ahoj. ja niesom chlap, ale zrovna som mala debatu na podobnú tému, so svojim starym otcom. možno ťa poteší keď poviem že moju babku nikdy nepodviedol, doteraz si pamatá slová akými ju požiadal o ruku, a doslova povedal že ju MILUJE celý život. jediné tajomstvo tohto zázraku je, že sa ženil 30ročný, na tú dobu hranica k staromládenectvu, a tým pádom sa stihol dostatočne "vyšantiť".
a ich syn je už takisto ženatý cca 18rokov, a svoju ženu nepodvádza, rozumejú si možno ešte lepsie ako na začiatku. A som presvedčená že to platí aj pre mladých a slobodných. pokial má chlap charakter, nepodvedie. to platí aj pre nás