Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

púder

machulka006

jaja- áno samozrejme, že vydrží dlhšie ako hodinu. Ak by som ti mohla ešte poradiť, skús zmatňujúci make up od Oriflame - Matte control.
Ja ho teraz používam, je skutočne výborný, mne vydrží počas celého dňa, vyskúšala som viacero značiek krycích krémov, ale tento je jednotka u mňa...
A dokonca v katalógu 03/2009 je zlacnený, stojí 4,90. :)

maruskaa2

ja pouzivam uz niekolko rokov od manhattanu, modry obal neviem presne nazov. Je antibakterialny a ak si zvolis spravny make-up tak aj dobre zmatnujuci. Pre mna osobne ma velmi dobre odtiene, posobi prirodzene. Som zatial velmi spokojna :)

tiez chcem puder!!!

ja som do teraz puder moc nepouzivala,ale teraz si ho kupit rozhodujem sa medzi tymto od DERMACOLU-fixacny
www.dermacol.cz

a este medzi tymto od Manhattanu-rada clear face

-odkaz odstránený-

potrebujem hlavne ZMATNIT !!!!mam tak 1-2 vyrazky, v T-zone velmi mastnu plet na zvysku tvare normalnu

ktory puder mi odporucate viac?

marisssa

ja pouzivam Synchrorose Xp, fluid powder make-up, moze sa pouzit aj ako samostatny make-up, no ja ho pouzivam ak puder, na dokoncenie celkoveho make-upu.neviem,ci ho tu na sk dostat, donasa mi to sestra z nemecka. je uzasny!je to talianska kozmetika.sice drahy,ale ozaj je super!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

púder - Fórum - ZDRAVIE.sk