Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

Miskka

Ahoj josie, Greylet používam asi tak 4 mesiace a výsledky sa dostavili asi po 3 týždňoch :). Používať ho potom musíš podľa potreby naďalej, mne to vychádza asi 1 flaštička na mesiac. Vlasy maju farbu úplne prirodzenú ako pred tým, pretože ono to nieje ako farba, ale akosi to obnovuje pôvodný melanin vo vnútri vlasu ;-). A aplikovať to môžeš kludne aj na odrastené vlasy, ja som to tak spravila tiež a bolo to bez problémou.

Miskka

Ahoj josie, Greylet používam asi tak 4 mesiace a výsledky sa dostavili asi po 3 týždňoch :). Používať ho potom musíš podľa potreby naďalej, mne to vychádza asi 1 flaštička na mesiac. Vlasy maju farbu úplne prirodzenú ako pred tým, pretože ono to nieje ako farba, ale akosi to obnovuje pôvodný melanin vo vnútri vlasu ;-). A aplikovať to môžeš kludne aj na odrastené vlasy, ja som to tak spravila tiež a bolo to bez problémou.

Miskka

Ahoj josie, Greylet používam asi tak 4 mesiace a výsledky sa dostavili asi po 3 týždňoch :). Používať ho potom musíš podľa potreby naďalej, mne to vychádza asi 1 flaštička na mesiac. Vlasy maju farbu úplne prirodzenú ako pred tým, pretože ono to nieje ako farba, ale akosi to obnovuje pôvodný melanin vo vnútri vlasu ;-). A aplikovať to môžeš kludne aj na odrastené vlasy, ja som to tak spravila tiež a bolo to bez problémou.

josie

julkaaa ako dlho ho používaš a ešte musíš používať? ja by som ho tiež chcela vyskúšať, lebo vlasy si farbím ale farba sa rýchlo vymýva. A máš svoju pôvodnú farbu vlasov, a môže sa to aplikovať na odrastené farbené vlasy, alebo musím si farbu úplne vymyť alebo vlasy ostrihať?

Julkaaa

taktiež som vyskúšala Greylet a výsledky sú ohromné! :) Šediny mi prakticky úplne vymizli behom pár týždňou. Takže aj ja vrelo odporúčam! ;-)

josie

patuary závidím ti tvoje ryšavo hnedo medené vlasy, také by som chcela aj ja, ja mám 26 rokov a tiež už mám dosť veľa šedivých vlasov a u mna zafungovala genetika ale aj stresy o ktorých píšeš, tiež sa pre všetko stresujem, zo všetkého mám nervy aj z toho, z čoho by som ani nemusela mať, prosto ma trápia s prepáčením hovadiny, ale neverím tomu že s menším stresovaním sa mi prestanú šedivieť alebo menej budú šedivieť, mne už tak pomôže len vlasy si farbiť

soffa

je to zivotnym tempom....niekedy zeny dospievali v 18 ,teraz uz v 11=tich.mam plno kolegyn v robote ktore si farbia vlasy lebo uz ich maju sedive,a to maju od 22 do 30rokov.je to v dnesnej dobe normalny bezny jav.takze nestresuj.co sa tyka mna,ja mam melir uz par rokov taky do biela,takze som si zatial nic nevsimla

patuary

ahojte slečny. ja som ešte nikdy nepísala do takéhoto fóra, nakoľko som si vždy povedala, že je to zbytočné, keďže riadky moj problém nevyriešia. ale teraz som narazila na niečo čo ma dosť prekvapilo. aby som upresnila celú situáciu. pred pár dňami som dovŕšila 22 rokov a len nedávno som si všimla, pár šedivých vlasov. pamatám sa, že v minulosti sa mi vyskytol jeden šedivý vlas ale to bolo všetko. vzhľadom k tomu, že nemám tmavé vlasy, mám ich také ryšavo hnedo medené, sama neviem čo je to za farbu, moje strieborné vlasy nevbíjali do očí. vlasy mám také od prírody, nikdy som nepoužila ani len farebný šampón či nejaký iný prifarbovací prostriedok. za svoje vlasy som sa hanbila, pretože sa mi deti posmievali, že ich mám hrdzavé, ale čím som bola staršia tým som si bola vedomejšia toho, že mám korunu krásy, ktorá sa nevidí často, práve preto som na ne kládla veľmi veľký doraz .... lenže v mojich krásnych vlasoch žiaria i strieborné vlasy a ja aj viem čím je to zapríčinené, pričom u nás v rodine sa začína šedivieť niekedy okolo štyridsiatky. v mojom prípade sú na vine jednoznačne stresy.... vzhľadom k tomu, že som dosť nevyrovnaná osoba a už nejakých pár rokov sa moje stresy stupňujú, odráža sa to na mojej ozdobe krásy:-( preto chcem povedať všetkým dievčatám, ktoré sú natom rovnako ako ja, alebo podobne, či už mladšie, alebo staršie, aby sa zbytočne nestresovali.
čo sa mňa týka, vlasy si nebudem farbiť a budem dúfať, že s ubudnutím stresov, upadne odrost mojich striebristých vlasov.

medr

ja mam sediny od 14-tky, dnes mam 34 a ak bi som nepouzival pripravok greylet,tak dnes mam jednu tretinu hlavy bielu.Odporucam ho,no ma jeden problem a to su kratke vlasy.Slabo ich kryje.

jajka001

ja som mala tiez 24 ked som nasla prve tri strieborne :) a nefarbim si, vobec to nie je vidno. dokonca som nedavno zistila ze mam asi uz 15 :)