Preboha sedive vlasy, tak skoro?

Príspevok v téme: Preboha sedive vlasy, tak skoro?
lessie

Caute zeny,chcem sa Vas opytat ci mate taky problem ako ja a to sive-šedive zacinajuce vlasy,mam len 24 rokov a uz sa mi ukazauju,Nie je to priskoro?Vadi mi to strasne lebo nemam farbene vlasy,a ani nemam zaujem si ich zacat koli tomu farbit.Myslite ze by mi ich pomocou henny nebolo vidiet?Fakt neviem co s tym.Vsimla som si to aj na ovela mladsich dievcatach.

Ivona22

Takisto ma suzovali sedive vlasy a sama viem aky to je strasny pocit.. skusala som jest vitaminy hlavne vapnik ktory by "mal" pomoct ale jedine co mi zatial fungovalo a funguje je kozmeticky pripravok ktory som nasla asi pred pol rokom. Vola sa to greylet tak to urcite skuste, ma to i stranku . Tak dufam ze vam to pomoze rovnako ako mne:)

jana-

Mam 26 a nasla som si tiez 3 biele vlasy. Hned som ich vytrhla :-). Ale ako citam, tak aj mladsie holky si tu uz nasli sive vlasy, tak asi to nie je nic vynimocne. Len to trochu deprimuje...

deeee

ja som si prve sediny objavila okolo 15-tky, dnes mam 26 a tych sedin je o dost viac, mozem povedat, ze ich mam viac ako moja mama. Urcite je to geneticky dane, moj otec mal v 30-tke skoro celu hlavu bielu. Uz par rokov si kvoli tomu farbim vlasy.

Lucinka33

Ja mam o par dni len 22 a tiez mam niekolko sedivych vlasov... Teda oni ani nie su sedive, su uplne biele a strasne svietia v mojich tmavohnedych vlasoch. Tiez tomu nechapem, je to asi geneticky dane. Pouzivam aj hennu, ale len tu z DM a sedive vlasy nekryje. Na prekrytie sedin treba kvalitnejsiu hennu, ale tie su drahsie a musi sa namiesat nejaka presna zmes farieb, aby to chytilo na sediny. Neviem vsak aka a obavam sa, ze by to na sediny chytalo na cerveno a to nechcem.