FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: nocne pomocovanie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "nocne pomocovanie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Detské ochorenia
    syrael08.02.06 19:09??.??.217.134

mam 9rocnu dceru,ktoru ak v noci nezobudim tak sa pomoci,skusala som aj lekarov,detsku urologicku aj neurologicku,vsetky vysledky vykazuju ze je zdrava.vie niekto poradit co mam este skusit

• stanulik26.06.11 10:15??.??.24.81

aj ja som sa pocikavala v noci aj cez den bolo bi najlepšie podstúpit cistoskopiu tam sa všetko ukaže ak nevies co to je ja ti poradim ja som tu cistoskopiu podstupila a poviem ti len jednu vec nieje to ,priemne,bolestive,ani nebolestive je na to len jedna moznost nepriemne visetrenie.nemozem ti povedat viac nez len toto lebo som bola pod narkozou. najdisi to v googli a napis si tam :cistoskopia. tam sa ti ukaze cistoskopia visetrenie visetreniaA-Zzoznam chorôb.

• bezradna2212.04.11 18:00??.??.129.185

Zacnem tym ze mam 22 rokov.mam rovnaky problem ktorym trpim uz od narodenia a stalo to pretrvava. Je to najhorsie co ma v zivote postihlo... clovek zaspava s pocitom ci sa do rana nepomoci.uz ako mala som chodila k lekarom a nic..ziadna pomoc.nevedeli.viem ze to mame v rodine bolo nas viac takych ale vsetkym to znicoho nic prestalo.uz sa nepomocuju..ja som zena, zijem pohlavne a toto je hrozne..doteraz ak som mala nejakeho priatela a spala som snim do rana a stalo sa mi to a on o tom nevedel,vzdy sa mi podarilo nejak vyhovorit,ze bud som sa spotila alebo som na to vyliala malinovku ze sa mi pohar prevratil...je to hrozne takto klamat.dlhe roky to skryvam uz aj pred rodicmi,ty si uz davno myslia ze to skoncilo ale nieje to bohuzial tak.teraz som si nasla priatela a citim ze je to ten pravy,no ja mam strach pri nom zaspavat tak radsej niekedy aj dve noci nespim...a neviem ako mu to mam povedat lebo je to tazke a hambim sa za to...ja som teraz v zahranici, neviem poriadne rec a neviem ako a co preto urobit aby to skoncilo... velmi sa trapim, prosim poradte mi niekto co mam robit alebo k akemu lekarovi ist ked som v anglicku... dakujem

• ayurvedsky maser22.06.10 13:28??.??.217.151
  • ayurvedsky maser22.06.10 13:27??.??.217.151

Nocne pomocovanie je problem bakterialny... na zaklade toho je oslabeny mocovy mechur a ludia hlavne v noci chodia casto mocit a u deti dochadza k nocnemu pomocovaniu. Vycsinou sa jedna o premnozenie bakterii Escherichia Coli.

U deti vsak velmi casto ma na to vplyv aj parazitalne napadnutie, hlavne Mrlou detskou. U mna v ambulancii alternativnej mediciny sa s tymto problemom u deti velmi casto stretavam a po osetreni tieto problemy ustupuju.

Pre blizsie info, alebo zaujem o liecbu ma mozete kontaktovat mailom.

S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Poliklinika, Liptovsky Mikulas

• lilik22118.06.10 23:43??.??.2.221

ma 12 rocneho sina a vzdi sa v noci pomoci pdla na to bude tim ze spi holi tak sme ho vcera naoblikali dali sme mu s manzelom najprv plienku a dvoje ponozki na plienku slipy na to puncochi na zimuhore sme mu dali tielko natielnik na to sme mu dali pizamo ja na spodok a usila som mu take velke dupacki z vnutra boli obsite aj sme ho prikrili dekou aj paplanom no a dnes rano kedssom saprisla pozriet tak postel bola sucha

• 71gloria19.07.07 18:57??.??.86.65

Pokiaľ sú vylúčené iné príčiny,pomočovanie može byť spojené aj s pokazeným chrupom.A tiež s geopatogénnymi zónami.. Našla som takúto radu ohľadom g. zón. Niekedy stačí položiť pod posteľ zrkadlo obrátené lesklým dolu. Kov na zrkadle zachytí žiarenie zo spodných vôd, ktoré oslabuje zvierač mechúra. Zrkadlo po jednom týždni treba dať von na slnko a vymeniť za iné. Použiťé zrkadlo treba dať potom stojmo medzi okná otočené lesklým von. Toto opakovať každý týždeň

• tomi17.07.07 10:24??.??.170.148

prosim poradte !!
    moj syn ma 15 rokov a trapi ho takmer pravidelne pomocovanie, ja uz neviem co robit, vobec netusime z coho to moze byt...neboji sa tmy alebo take neco ze by bolo to vam zarucujem...mozno nachladne lebo spy vzdy odkrity...ja uz neviem

• pipa19.11.06 21:46??.??.19.250

Bachove kvapky-Bachblüten

• brunca19.11.06 16:56??.??.27.176

neuraz sa ale rozhodne psychologa, ked ste vylucili vsetky mozne zdravotne priciny,tak to bude v psychike.mozno sa boji v noci spavat sama,alebo mava nocne mory...ja neviem,psycholog vam urcite povie viac.vela stastia.

• suhail19.11.06 16:53??.??.83.104

skus minirin spray do nosa , ma vyborne vysledky. ak nemoze tak antidepresent

• adina31.10.06 19:27??.??.220.92

prosim poradte mne sa syn od kedy nema plienky poobede pocikaval, brala som to tak, ze je zabraty do hry a zabudol, teraz ma 6 rokov. v noci sa nepocikaval, od sept. chodi do skoly 0. rocnika, ma odlozenu dochadzku, v skole ma kamaratov zo skolky, neboji sa ma perf. ucitelku, rad tam chodi ale zacal sa v noci pocikavat nie kazdu noc ale vacsinu ano. pripisovala som to aj stresu aj unave, lebo on poobede spava a ked nespi je taky unaveny, ze sa ani v noci nezobudi. uz sa pocikava aj ked spi poobede aj cez den ma cvrknute. riesime to tak, ze ho dame cikat o desiatej vlastne v spanku,
    chodime aj psychol.ale nic, mam ist na nejake vysetrenie alebo to prejde same?

• bobo112.10.06 21:08??.??.114.76

Mal som podobný problém s mojou dcérkou teraz už skoro mamičkou.Náhodne som zistil že pomočenie naštartovala chladnička starý typ v ktorej začalo medium žblnkať.Preto skontrolujte ci v okolí dievčatka nieje akvárium v ktorom ide filter,alebo pokusne nesplachujte neaký čas WC v noci alebo tečenie vody v kupelni keď sa večer sprchujete alebo ak bývate pri potoku zatvorte okno. To bol môj poznatok berte to ako radu.Veľa šťastia.

• janinka03.03.06 15:00??.??.164.41

Aj moj starsi syn 5.rocny sa obcas v noci pocika.On tak tvrdo zaspi,ze je problem ho vobec zobudit.Manzel ho castokrat musi preniest na zachod na rukach a on sa tam vycika.Ale nepamata si rano,ze tam vobec bol.Niekedy sa stalo,ze sa vycikal na zem pri posteli a lahol si a dalej spal.On si myslel,ze bol na zachode a cikal tam.Zatial to riesime tak,ze ho mi budime a davame v noci cikat.

• katka k03.03.06 14:50??.??.196.18

pocikavám sa a neviem co mám robit

• EURIDIKA11.02.06 12:52??.??.112.42

Príčina je tá a povedal to aj lekár, že deti sa pocikávajú aj preto,lebo nie je dostatočne ešte vyzretý vylučovací systém ktorý komunikuje s mozgom a u každého dieťaťa je to individuálne ono sa to do puberty upraví SYRAEL máš pravdu aj náš syn strašne tvrdo spal.Dcérka nech sa snaži z a f i x o v a ť postup, krorý som poradila

• janík11.02.06 09:05??.??.185.250

to,že lekári nenašli príčinu ešte neznamená ,že príčina nieje,ba naopak ,príčina je a pretosa pocikáva.V tomto veku ide väčšinou o slabšie obličky,ktoré pôsobením na moč.mechúr neudržia moč

• danielka10.02.06 22:11??.??.136.131

odporucam na tejto stranke pozriet "enuréza" (v zozname ochoreni), ja osobne mam vyborne skusenosti s "Adiuretin SD", pomohol
    mojmu 12-rocnemu synovi. Dnes ma 17, davno sme na tento problem zabudli. Drzim palce.

• syrael10.02.06 17:29??.??.217.135

dakujem,dcera takisto absolvovala mnozstvo vysetreni aj na moc a oblicky a vsetky dopadli dobre. Dokonca sme chodili aj k detskej neurologicke a aj ta skonstatovala ze ani ona nenasla pricinu preco tento stav pretrvava,dcera nema problemy ani v skole a ani sa nestazuje na ziadne bolesti.Akurat ja mam dojem ze prilis tvrdo spi,aj ked ju v noci budim aby sa vycikala je problem ju zobudit.dakujem za rady

• Euridika09.02.06 20:28??.??.112.42

Pri pomočovani nášho 10 ročného syna sme postupovali takto:
    1. Najprv mu odborne vyšetrili ladviny,krv,moč bol až u nefrologičky.Našťastie nebolo to nič vážne
    Dôležité zásady:1.Doplňať tekutiny najmä do obeda - veľa tekutín
    2.Nedávať dieťaťu pred spaním piť!!!!!!!
    3.Hodinu pred spaním nech sa ide každú štvrťhodinku vycikať.Aj keď bude tvrdiť že nechce cikať,vysvetlite že je to preto aby sa to už v noci nestalo.
    4.Keď bude ráno mokro len skonštatujte, že to nevadí,ˇže aj Vám sa to stávalo.
    5.Za každé suché ráno pochváliť :Vidíš dnes je to všetko v poriadku Dnes to bude v pohode.
    Vždy pred spanim som povedala synovy túto vetu:V noci sa na cikanie zobudíš. Dobre?Syn súhlasil a verte alebo nie pomaly ale isto to pocikávanie vymizlo

• janík09.02.06 20:26??.??.182.73

zrejme Ti moc nepomôžem-neviem odkiaľ si,aspoň budeš mať viac informácií-pozri:http://www.abiks.sk/akupunktúra

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch