Nocne pomocovanie

lilik221

ma 12 rocneho sina a vzdi sa v noci pomoci pdla na to bude tim ze spi holi tak sme ho vcera naoblikali dali sme mu s manzelom najprv plienku a dvoje ponozki na plienku slipy na to puncochi na zimuhore sme mu dali tielko natielnik na to sme mu dali pizamo ja na spodok a usila som mu take velke dupacki z vnutra boli obsite aj sme ho prikrili dekou aj paplanom no a dnes rano kedssom saprisla pozriet tak postel bola sucha

71gloria

Pokiaľ sú vylúčené iné príčiny,pomočovanie može byť spojené aj s pokazeným chrupom.A tiež s geopatogénnymi zónami.. Našla som takúto radu ohľadom g. zón. Niekedy stačí položiť pod posteľ zrkadlo obrátené lesklým dolu. Kov na zrkadle zachytí žiarenie zo spodných vôd, ktoré oslabuje zvierač mechúra. Zrkadlo po jednom týždni treba dať von na slnko a vymeniť za iné. Použiťé zrkadlo treba dať potom stojmo medzi okná otočené lesklým von. Toto opakovať každý týždeň

tomi

prosim poradte !!
moj syn ma 15 rokov a trapi ho takmer pravidelne pomocovanie, ja uz neviem co robit, vobec netusime z coho to moze byt...neboji sa tmy alebo take neco ze by bolo to vam zarucujem...mozno nachladne lebo spy vzdy odkrity...ja uz neviem

brunca

neuraz sa ale rozhodne psychologa, ked ste vylucili vsetky mozne zdravotne priciny,tak to bude v psychike.mozno sa boji v noci spavat sama,alebo mava nocne mory...ja neviem,psycholog vam urcite povie viac.vela stastia.

adina

prosim poradte mne sa syn od kedy nema plienky poobede pocikaval, brala som to tak, ze je zabraty do hry a zabudol, teraz ma 6 rokov. v noci sa nepocikaval, od sept. chodi do skoly 0. rocnika, ma odlozenu dochadzku, v skole ma kamaratov zo skolky, neboji sa ma perf. ucitelku, rad tam chodi ale zacal sa v noci pocikavat nie kazdu noc ale vacsinu ano. pripisovala som to aj stresu aj unave, lebo on poobede spava a ked nespi je taky unaveny, ze sa ani v noci nezobudi. uz sa pocikava aj ked spi poobede aj cez den ma cvrknute. riesime to tak, ze ho dame cikat o desiatej vlastne v spanku,
chodime aj psychol.ale nic, mam ist na nejake vysetrenie alebo to prejde same?

bobo1

Mal som podobný problém s mojou dcérkou teraz už skoro mamičkou.Náhodne som zistil že pomočenie naštartovala chladnička starý typ v ktorej začalo medium žblnkať.Preto skontrolujte ci v okolí dievčatka nieje akvárium v ktorom ide filter,alebo pokusne nesplachujte neaký čas WC v noci alebo tečenie vody v kupelni keď sa večer sprchujete alebo ak bývate pri potoku zatvorte okno. To bol môj poznatok berte to ako radu.Veľa šťastia.

janinka

Aj moj starsi syn 5.rocny sa obcas v noci pocika.On tak tvrdo zaspi,ze je problem ho vobec zobudit.Manzel ho castokrat musi preniest na zachod na rukach a on sa tam vycika.Ale nepamata si rano,ze tam vobec bol.Niekedy sa stalo,ze sa vycikal na zem pri posteli a lahol si a dalej spal.On si myslel,ze bol na zachode a cikal tam.Zatial to riesime tak,ze ho mi budime a davame v noci cikat.