Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SEX zeny aj muzi - nazory

raven

ja mam napriklad najradsej co najdlhsi ...ras som mal 2.5 hodiny a partnerka uz nevladla a ja hej neviem aku mam hranicu zatial som sa k nej nedostal

niekto

predstieranie je to najhorsie co mozete urobit lebo chlap sa po case prestane snazit ked to je take jednoduche ...

katulla

ewka a ty mas kolko rokov ked sa taku vec pytas?? baby, ved len malo zien dosiahne pri sexe orgazmus, nemate sa za co hanbit,takze neblaznite s predstieranim len kvoli chlapovi, vsak vam moze pomoct aj inaksie..

sisinkaa

ahoj star ja mam taky isty problem. s mojim priatelom mam sex uz dva roky a mala som orgazmus len raz.zo zuaciatku o tom vedel ze nikdy niesom potom sa bal ze nieje pre mna dobry tak som mu zacala klamat ze uz som aby sa spravil on no ked som prisla domov alebo nebola som s nim musela som sa dokoncit sama.

star

ahojte...ja mam strasny problem dosiahnut orgazmus...je mi to az trapne ze ma moj priatel musi stale dorabat prstami...neviete nejaku finticku ako sa urobit ked mi ho tam dava...???Je ochotny vzdy na mna cakat len mne to trava..tak sa vzdy pretvarujem ze som uz hotova,aby zrychlil a urobil sa aj on...???poradte som v koncoch lebo mna to uz ani niekedy nebavi ked viem ze orgazmus nebudem mat tak ma to nelaka...!!!Ak mate niektora podobny problem tak napiste daco:(pa

andy

Niečo na tom pravdy bude, nie je to pravidlo, ale chlap sa vzruší rýchlejšie, ženy zväčša potrebujú dlhšiu prácičku, aby sa niekam dopracovali

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SEX zeny aj muzi - nazory - Fórum - ZDRAVIE.sk