SEX zeny aj muzi - nazory

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

raven

ja mam napriklad najradsej co najdlhsi ...ras som mal 2.5 hodiny a partnerka uz nevladla a ja hej neviem aku mam hranicu zatial som sa k nej nedostal

niekto

predstieranie je to najhorsie co mozete urobit lebo chlap sa po case prestane snazit ked to je take jednoduche ...

katulla

ewka a ty mas kolko rokov ked sa taku vec pytas?? baby, ved len malo zien dosiahne pri sexe orgazmus, nemate sa za co hanbit,takze neblaznite s predstieranim len kvoli chlapovi, vsak vam moze pomoct aj inaksie..

sisinkaa

ahoj star ja mam taky isty problem. s mojim priatelom mam sex uz dva roky a mala som orgazmus len raz.zo zuaciatku o tom vedel ze nikdy niesom potom sa bal ze nieje pre mna dobry tak som mu zacala klamat ze uz som aby sa spravil on no ked som prisla domov alebo nebola som s nim musela som sa dokoncit sama.

star

ahojte...ja mam strasny problem dosiahnut orgazmus...je mi to az trapne ze ma moj priatel musi stale dorabat prstami...neviete nejaku finticku ako sa urobit ked mi ho tam dava...???Je ochotny vzdy na mna cakat len mne to trava..tak sa vzdy pretvarujem ze som uz hotova,aby zrychlil a urobil sa aj on...???poradte som v koncoch lebo mna to uz ani niekedy nebavi ked viem ze orgazmus nebudem mat tak ma to nelaka...!!!Ak mate niektora podobny problem tak napiste daco:(pa