Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vegetariánsky jedálniček

Príspevok v téme: Vegetariánsky jedálniček
slnecnica

ahojte, vegetariáni, mohli by ste mi dať prosím tipy ako vyzerá váš jedálniček?by som sa rada stala vegetariánkou pretože mäso mi nikdy príliš nechutilo, zdá sa mi to zdravšie a hlavne humánnejšie.viem, že mám jesť veLa ovocia, zeleniny, strukovin a obilnín, ale chcem rady od skusenejších:-)aby mi nechybali žiadne živiny a tak.dakujem pekne!!!!

Luis123

HENRA , ja som nikdy nepokladal vegetarianstvo ako prejav proti jedeniu zvierat , niektorym ludom maso nechuti tak preto su vegetariani no su aj taky co su nimi dobrovolne lebo si myslia ze zachrania planetu ked nebudu jest zvierata. To je priroda , potravinovy retazec , ludia su na jeho vrchole a je odveci aby ludia venovali svoju energiu proti tomutu systému :D Raz tu budu ajtak len ľudia , psy , mačky a zvierata chované pre potravu.

janka444

Ahoj, ja som veganka a sportujem, takze mam aj trosku svojsku stravu. Rano jem obilniny, vlocky a tak,,, na obed sa snazim strukoviny, hlavne nejaku fazulku ci sosovicku,,, ale niekedy aj zeleninku s ryzou... olovrant mam stale v podobe ovocia, hlavne jablcka,,, vecer salatik,,, pouzivam aj protein, aby som mala dost bielkovin, konkretne sunwarrior, ten sa mi velmi osvedcil:
vitalcity.sk

pompiKolacik

Ty si didusa super vegetarianka :)))
Jasne, ze mozes aj ryby a ak naucis plavat osipanu, kludne si daj i bravcove

henra77890

a ryby niesú zvieratá keď sa pýtač či ich môžeš jesť? nikdy som toto akože nechápala, vegetariánov čo jedia ryby :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vegetariánsky jedálniček - Fórum - ZDRAVIE.sk