Vztah bez sexu

Príspevok v téme: Vztah bez sexu
nikoletka

Ahojte.Som s priatelom uz 8 mesiacov a sex sme mali len raz.Samozrejme s ochranou,s kondomom.Lenze kondom sa nam cely cas zvliekal a vobec som si to milovanie neuzila,lebo som sa bala,aby sa nam nezosmykol uplne a podobne.Potom mi menstruacia meskala par dni (tusim 5)...no a vtedy som si uvedomila,ze mam panicky strach z otehotnenia.Vedela som,ze sa nam kondom nezvliekol,ale vzdy som sa bala,ze co ak sa nieco stalo?Co ak bol deravy a podobne. Bolo to nieco strasne tych par dni kym som cakala na menzes(ale nastastie som ho po tych piatich dnoch dostala ).Uplne som s auzavrela do seba,s nikym som nekomunikovala,proste nepredstavitelne som sa bala,ze som v tom.Odvtedy sme s priatelom sex nemali. Obidvaja by sme to uz velmi chceli,ale pre moju fobiu to nerobime.dokonca aj priatel povedal,ze uz to nechce zazit(to moje spravanie,ze sa bal,ze o mna pride).Tak som sa rozhodla pre tabletky(aj ked aj pri nich sa bojim,ze by som otehotnela,ale pdostatne menej),no ale problem je v tom,ze moja gynekologicka bude ordinovat az od aprila a k inej nechcem ist,lebo mam nejake problemy a ona ma uz dlhsie pozna a proste je strasne zlata,takze chcem ist len ku nej :)No a april je tak daleko...velmi by som sa chcela milovat s praitelom,ale neviem ako to vyriesit.Booze asi si budete mysliet,ze to pise riadna brdza,ale chcela som sa vyrozpravat a mozno bude mat niekto podobny problem ako ja :) Inak mam 18 rokov a priatel 27 :)Dakujem za kazdy psotreh :)

kikulka

a čo takto antikoncepčné náplaste(ale neviem ako je to s nimi,či na predpis,ale asi nie),alebo kamarátky si veľmi pochvaľujú Pharmatex,vaginálne čípky,môžeš si o nich prečítať na www.pharmatex.sk,píšu že chráni na 99,3%,ale aj tak viac dôverujem HAK,ale do apríla ja ešte dllllho =)...veľa šťastia

nikoletka

zizik a ty mas kolko rokov?Vravis,ze si mala take pocity,cize teraz je to uz lepsie?Ako si to prekonala?No hej moj chalan je uzasny o tom niet pochyb :) a ajja nechcem ist ku inemu gynekologovi,jasne ze zastupuje,ale ja chcem ist len ku svojej

ajja

Tvoju gynekologicku musi niekto zastupovat a ten lekar ma pristup aj ku tvojej zdravotnej karte, cize bude vidiet tvoje problemy. A podla toho ti odporuci antikoncepciu.

zizik

nikoletka, akože chápem tvoj strach, aj ja som mala nejaké také pocity vlastne aj do dnes mávam, ak použiješ ochranu nemá sa čo stať, takže do toho. Ak tvoj chalan ktorý ma zrovna 27 rokov, je ochotný trpieť tento tvoj problém tak gratulujem, ja osobne by som radšej prekonala svoj strach, aby som neprišla o priatela ktorého mám rada. Ved chlapi chcú sex, a ked im baba nedá to čo chcú idú dalej, a tak predsa nechceš dopadnúť, to je len môj pohľad neber to v zlom.