Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TMAVA STOLICA

vševedka

Alickaa1, som rada, že si sa v poriadku
ozvala a neskočila na kšeft Misky2008.Držím palce pri skúškach, keď sa tak pekne učíš!

delphia

stolica s natravenou krvou hrozne, ale tak naozaj hrozne zapacha. ak co sa tyka zapachu nebolo nic mimoriadne, tak je to potom z kompotu

lena22

Dufam, ze su to tie cucoriedky. Ten casovy posun je OK. Ja si spominam na moje vyplasenie, ked zachod bol cely fialovo-cerveny. A bolo to z cvikly :o)

aleckaa1

Jeeeeej, vsevedka, si ma osvietila... Uff, to bude dufam zo vcerajska, veru som jedla cucoriedkovy kompot :). Jeeeeej, vdakaa dufam, ze to bude z toho.. Ale nevadi, ze som bola asi aj 2x na veľkej pot., a az dnes bolo tak tmavo:):(? Je to mozne, ze by sa mi to tak dlho cez moj traviaci trakt dostavalo?:(

vševedka

Pokiaľ si na intráku nepapala maminkin čučoriedkový kompót, alebo niečo podobné, čo by ju zafarbilo, rýchlo k lekárovi. Čierna stolica znamená krvácanie žiaľ nie z hemoroidov, ale z tráviaceho traktu. Ak by ťa teraz aj bolelo brucho, neužívaj žiadne lieky proti bolesti, mohlo by to nevhodne ovplyvniť diagnostiku. A ozvi sa!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TMAVA STOLICA - Fórum - ZDRAVIE.sk