Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruacia s niečim čudným

janqqqa

chcem sa opytat,ak mam teraz silne krvacanie (uz stvrty den a stale zo mna len tesie krv) a pritom mi menstruacia skoncila len pred dvoma tyzdnami, neviem ci sa mam obavat,lebo ku lekarke sa dostanem az za dva tyzdne,lebo nie som doma

070

ničoho sa nebojte baby,to je normálne,aj tie väčšie kusy,aj tá hnedá farba,ved sa čistíte,tak sa ničoho nebojte.

gabcas

No ja neviem ja to mam na ten štvrty deň tiež take tmavé, ale nie hnede. A este k tomu aj s tym mäsom. Chi :)

misilienka

ahojte ja by som sa chcela spytat ci je normalne ked na 3 den sa mi vytok pri menzese zafarby tak skor do hneda... za zaciatku je normalne cerveny a nakonci uz hnedsi... dakujem za odp

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.