Silne svrbenie ruk

Príspevok v téme: Silne svrbenie ruk
zuzana 0918541811

ahojte,kto by mi vedel poradiť ?asi pol roka ma silno svrbia ramená,začalo to malým miestom na ramene na pravej ruke,postupovalo to k laktu.nakoniec je to už pri zápästí,pokračuje to už aj na lavej ruke,bojim sa aby to neprešlo na celé telo,cez den sa to dá vydržať neznesitelné je to v noci hl.okolo 2hod.a večer.na to ako to silno škrabem,nemám tam nič,ani vyrážky.žiadne lišaje,len mi to sčervenie,také ružové mapy.Kožný lekár mi dal excipial na suchú kožu,na nič neprišiel alergia to nie je,vraj mám asi suchú kožu,som už bezradná,strašne ma to znervóznuje,bojim sa aj zaspať,poradi mi niekto?prosím

zuzlatko

Ja mam na vrchnej casti koze na rukach strasne suchu pokozku a aj ma to svrbi tak, ze si to musim skriabat a z toho sa mi vyhadzu priesvitne vyrazky aj cervena koza. Tieto priznaky so svrbenim mam ked svieti slnko alebo mam ruky pod paplonom, skratka ked su v teple. A v zime mam ruky velmi suche a cervene a mi praskaju niekedy az do krvy.Ak mate niekto taketo priznaky a viete mi poradit z vlasnej skusenosti.Dakujem vopred.Zuzika.

heike

ako tak čítam prispevky.nie som sama,ktorá ma problem so svrbenim pliec..už sa to skratka neda vydržat..cez den to ujde,ale v noci sa škrabem aj hodinu..davam si studene obklady..a physiogel..ale nepomaha to..vie mi niekto poradiť,čo mám robiť?.skratka už nevladzem..mesiac som už poriadne nespala..dakujem

Ivka 1

Presne tak ako píše Linduška v prvom rade sú potrebné základné vyšetrenia krvi + vyšetrenie krvi na množstvo minerálnych látok a stopových prvkov.

linduška

SVRBENIE RUK a po čase aj niekedy noch trápilo ma to dlchšie pričina smola nie alerigia na kozmetiku čo mi povedali na kožnom ale cukrovka ludia nekupuje blbosti na prečistenie krvi dajte si zobrat krv a budete vediet prečo vas svrba dlane

andrej113

ahojte chcel by som sa opytat ci by mi niekto nepomohol. Na tele sa mi objavili male flaciky a strasne to svrby. Ked si to vsak poškriabem tak mi to zacervena. No ked sa vsak osprchujem a svrbenie prejde tak tak za dva tri dni sa mi spravi taka sucha koza na tych miestach. za Vase rady vopred Ďakujem.

ttimea

ale hlavne tam pisu ladove ci studene obklady (ice-packs),vitamin B-12,pricina moze byt aj nedostatok zeleza, dat si na to vazelinu...pisu tam ze vacsinou je to po pobyte na slnku, mne sa to hlavne prejavuje v lete, v noci nemozem spavat, svrbia ma ramena, niekedy ako keby mi tam ihly pichali...tak ja to urcite vyskusam a uvidime...

ttimea

ahoj zuzana, ja mam ten isty problem, hladala som info na zahranicnych strankach ...ak chces posli mi mail dam ti info...

zuzana0918541811

pokušam sa ti napisať,ale nechce mi odoslať spravu,prečo by si nemohla uviesť názov tých produktov?

Ivka 1

Zuzana odporucala by som krem s vysokym
podielom aloe,ktory obsahuje jojobovy olej a vit. E. Zmierni svrbenie, premasti pokozku ,vyrovnava jej Ph.Nazov tu vsak nemozem uviest,tak ak chces napis mi na mail.
K tomu by som odporucala este uzivat vitamin. A a E, ktore su antioxidanty a
pomahaju telu zbavovat sa skodlivich volnych radikalov. Kazde kozne ochorenie je predovsetkym zalezitost vnutorna a ak je organizmus zaneseny,skodlivin sa zbavuje prave cez
pokozku.

zuzana0918541811

neviem,na prečistenie som po 2 roky brala ml.jačmen,teraz chlorellu,citila som sa dobre,ale vtedy som ešte problémy nemala,vtedy som bývala unavená a pomohlo to,chcela by som prísť na príčinu svrbenia,len neviem ako ,ale skúsim tú žihlavu uškodiť to nemôže ďakujem