Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo na hnačku?

Príspevok v téme: čo na hnačku?
sassanka

už druhý deň mám hnačku. som veľmi slabá a nedokažem pomaly ani sedieť:o( tak ma bolí už konečník. a ani žiadne jedlo nedokážem dať do seba. z coho to môže byť?? jedla som normálne to, čo vždy(čo mi nikdy nerobilo problém) a čo robiť,aby mi to prešlo? ešte aj hrozné kŕče v bruchu..

pomoc_1

neskusal dik za tip chvalabohu uz to je od vcera lepsie...no ked sa mi to stane nabuduce tak viem po co skocim do lekarne

r_obino

pomoc_1: a skusal si enterol? mne uz tiez nic nezaberalo a toto mi nastastie pomoze vzdy, chvalabohu neviem co by som robil

jojojohoho

smecta- v lekarni,-zastavuje ked bude dlho trvat, musiš ist k lekarovi-zavolaj si nech poradi-možeš aj na 155-poradia
musis po duskoch pit vodu.aby si nahradila vodu.hydratovat
varená mrkva, banany, zemiaky, ryža sťahuju,zastavuju,nie džgaťdo seba, pianko.oddych

anka

Ja mávam tiež často takéto problémy. Vždy, keď mávate hnačku, treba piť veľmi veľa slabý, vlažný ruský čaj, aby ste sa nedehydrovali!...hnačkou odchádza veľké množstvo tekutín z tela a to vedie až do bezvedomia až smrti..takže berte to vážne...lekár vám predpíše liek zn. REASEC, sú to malé tabletky, hnačka prejde rýchlo. Treba samozrejme držať suchárovú diétu aspon 2 dni a potom pomaly prejsť na normálnu prv kašovitú apotom tuhšiu potravu. Nie ťažké jedlá na trávenie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo na hnačku? - Fórum - ZDRAVIE.sk