prilis jemne a elektrizujuce vlasy

Príspevok v téme: prilis jemne a elektrizujuce vlasy
babuľka

ahojte..nedavno som si nafarbila vlasy.uz niekolko rokov vsak mam dost jemne vlasy a rovne,pricom mi ziadne ucesy dobre nedrzia a celkovo mam splasnute vlasy bez objemu.odvtedy ako som si tu farbu dala,tak ich mam este jemnejsie,vrkoc mi ledva drzi,musim mat riadne zatiahnutu gumku,co mi nie je prijemne.ked si chcem rozcesat vlasy tak mi zacnu strasne elektrizovat aj napriek tomu ze pouziavam balzam a aj dobry sampon..a naposledy rpi sprchovani som vo vani nasla celku gucu vlasov a velmi mi vypadavaju.cim to moze byt?co mam s nimi robit?nejake pripravky,zabaly,masky,nieco co by pomohlo???prosim o rady..velmi dakujem

babuľka

ako take zabali vyzeraju?nejaky postup a nanasanie..este som to nikdy nerobila,tak by som nejake info k tomu velmi ocenila:)..
dakujeeeeeem

for babulka

Babulka o vlasy sa netreba starat iba z vonku ale aj z vnutra. Zakup si v lekarni tabletky OMEGA 3 plus zinok. Z vlasov dobre splachni sampon, balzam pouzivaj iba obcas, nie casto. Kup si lunarny kalendar a umyvaj si vlasy podla luny- nie vo vodnych znameniach- Rak, Skorpion, Ryby. Este jedna velmi dobra rada- Vela ludi totiz to nevie, ze nie je dobre pouzivat iba jeden sampon, kup si aspon 3 rozne druhy, vlasom dodavas ziviny. Tiez nejes iba jedno jedlo, takisto vlasy potrebuju roznorodost. Samozrejme je to i o genoch, nemozes ocakavat ze budes mat hrivu ako levica, ale tymito radami sa da velmi vela zlepsit. Odporucam ti Brezovy, zihlavovy sampon, Head and Shoulders- su bohate na ziviny ktore take vlasy ako mas ty potrebuju.