ženatý????

Príspevok v téme: ženatý????
neviem_co_dalej

poradte mi prosim.neviem co mam robit. uz par mesiacov som so zenatym.ja ale neviem co si mam o tom mysliet. vravel mi ze by chcel byt so mnou ale ze to sa neda ze on sa nerozvedie ani keby co bolo a to vraj len kvoli detom. a ja zijem v neistote. neviem ci sa so mnou len hra a klame ma alebo fakt mu tak zalezi na detoch a kvoli nim ostane s manzelkou. takisto mi vravel ze si ma velmi vazi a ze ma nechce ranit.stale nad tym rozmyslam a neviem prist ku ziadnemu zaveru.uz fakt neviem co dalej.mam sa nanho vykaslat? alebo pockat este chvilu? alebo bojovat kym nebude moj? nechcem rozbit rodinu ale srdcu sa rozkazat neda... :((

neviem_co_dalej

katkaxxx...viem ze to robim...ale ako som napisala..srdcu sa rozkazat neda.a im to aj tak nefunguje... takze uz je to predsa ine...

neviem_co_dalej

katkaxxx...viem ze to robim...ale ako som napisala..srdcu sa rozkazat neda.a im to aj tak nefunguje... takze uz je to predsa ine...

neviem_co_dalej

katkaxxx...viem ze to robim...ale ako som napisala..srdcu sa rozkazat neda.a im to aj tak nefunguje... takze uz je to predsa ine...

miska31

ale ja osobne by som si zo ženatym nezačinala lebo aj mne by vadilo keby som mala manžela fungujuci vztah a nejaka by ho oblbila a tak to ani ja nerobim.nemam to za potrebu.

veronika

1. so zenatym si zacinaj jedine pre sex, pre nic ine. pretoze aj keby sa kvoli tebe rozviedol, tak to budes ty, kto je vinny za rozpad manzelstva a myslis ze jeho deti by si ta oblubili, ked si im rozbila rodinu?

nemyslim to v zlom. len na to pozeram realne.

radsej sa spamataj, prefackaj. zenaty chlap/zena nie je pre vztah to prave. a clovek vie dobre hrat na city, hrat divadielko pred inymi a hrat uprimneho. ja uz som sa tiez tak trapila.. poznali sme sa niekolko rokov a sklamali moju doveru ze az. odteraz si dodrzujem odstup a mam svoje tajomstva a hlavne hrdost

miska31

Ahoj velmi malo mužov sa rozvedie nazvime to koli milenke,a bit z niekym len koli detom??to je totalna kravina a največšia chyba aka može bit,tiež som sama z detmi ale bit s mojim byvalym len koli detom nehrozi.lepšie nam je bez neho,on to určite neurobi žeby sa rozviedol skus mu povedat že je koniec a uvidiš ako zareaguje ak v pohode tak si bola asi dalšou jeho obetou ale ak ho to vezme tak mu daj nejake ultimatum aby dovtedy skončil a odišiel od manželky.