Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
suns

Mam par otazok ohladne farbenia vlasov:) poradite? Som prirodna blond a premyslam odfarbit sa na tmavo hnedo, skoro cierno. Akym sposobom chyta farba na prirodne blond vlasy? Viem, ze je lepsie ist kadernicke a nechat u nej 1 000,- za farbenie, alebo radsej prist s farbou a ona si zauctuje len za pracu? Alebo to risknut, kupit si farbu a nafarbit si doma? Ako je vidno vyrastajuce blond vlasy na tmavych prefarbenych? prepacte za mozno hlupe otazky, ale je to dost dolezite rozhodnutie, ktore nechcem lutovat.. dakujeeem:) pekny dnik

Kikuš772

Ahojte baby a možno aj chalani čo chcú mať PRÍRODNO červeno-fialové vlasy. Takže ak by ste chceli melír alebo aj celé vlasy mať zafarbené budete potrebovať ODŠŤAVENÉ čučoriedky a ak nemáte odšťavovač stačí ich pomágať ... čučoriedok si môžte dať toľko koľko potrebujeme, od šťavíme alebo pomágame do misky pridáme par kvapiek vody a s pomocou rukavíc na farbenie si na suché vlasy prameň po prameni farbíme ... a posledný krok je si ich vyfénovať alebo ak nemáte fén vysušiť prírodne teda na slnku a učešeme staršou kefou pretože by ste ju mali zafarbenú... napadlo ma to tak som to skúsila a fakt to zabralo... naozaj som mala krásne červeno-fialové vlasy ... dúfam že som Vám dobre poradila ak chcete prírodne červené vlasy... ak budete mať nejaké otázky budem tu a na každú otázku vám odpoviem... a ak by ste chcely ďalšie typy a rady pýtajte... a ešte jedna prosba... tykajte mi :)))))

Shayleen

mam kamosku ona je prirodna blond a raz si nechala svoje vlasy zafarbit na cierno. kupila normalmu farbu dala na vlasy a hotovo. vyzerala a vyzera jej to celkom pekne :)a ked ti vlasy vyrastli uz budes vidiet ze su blond nie?? a potom si ich zase zafarbis,myslim tie odrastene

lily77777

ahojte... chcem sa opytat, ci ma niekto skusenosti s farbou na vlasy Loreal Paris Blondissimes Préférence extreme Platinum? som spinava blondina a mam svetly melir, az dobiela. Nechyti mi tato farba na sivo? Bude taka biela, ako je na obrazku? odkaz na obrazok farby: www.loreal-paris.de
dky :)

Niky 1111

Ahoj chcela som sa spýtať mám iba samponovú farbu cokoladovu silnu a chcela som si odfarbit vlasy na blond peroxidom a melirom , chcela som vediet ci mi to odfarbili aspon do zlata alebo biela

nikol131313

zdravím vás všetkých, asi 2 roky som si vlasy farbila na čierno teraz som bola na odfarbení čiernej a mam to také niečo medi hnedou a ryšavou. asi o mesiac si to chcem dofarbit a docieliť tak bledo hnedú ale nie s nádychom do oranžova. vedeli by ste mi poradiť či mám zvoliť radšej nejakú tmavšiu farbu alebo bledšiu? dakujem. ozvite sa :)

petra lewosa

ja som bolaa spimava blondinaa a samaa som si nafarbilaa vlasy na hnedo :P ziadna kadernicka ani nic.. a chytilo mi to uplne bombovo :P uz mam hnede vlasy take cokoladove az do cierna asi skoro tri roky... možno budem chciet zmenu na nejaku svetlohnedu orieškovu.. ale neviem ako to urobim :D to uz radsej skocim ku kadernicke lebo by to dobre nedopadlo :D ale bude s tym trapenia :D najprv ryšavka zo mna bude:D ale aj to je pekne :P a potom mozno sa podari.. ale musim o tom silno porozmyslat.. lebo sa mi paci aj ako ma teraz cokoladove az do cierna ale aj orieskova je pekna :D je to tazke.. a este ked som taka nerozhodna :D

Lili11

Baby prosím poraďte..mám stredne hnedé vlasy, ale už asi 3 roky je zo mňa blondýna. Chcem opať hnedé vlasy ako som mávala, len trošičku bledšie, už mám aj kúpenú farbu-palette zázvor, no čítam tu také komentáre že by sa mi mohli sfarbiť do zelena?? Je to pravda? A ešte jedna otázočka - ako sa to farbí? Najprv nafarbím tie blond vlasy a potom hnedé 1cm odrastené korienky? A hlavne koľko minút?? Prosím poraďte mi, lebo vôbec neviem..Ďakujem vopred!

erccu

ahoj suns,, nemohla by si mi poslať foto,,, ako si vyzerala predtým a potom,, lebo aj ja presne o tom rozmýšlam,, či sa mám dať prefarbiť, a či nie,,,,,,,,,,,, len sa na to neviem nejako odhodlať,,, keby si bola taká zlatá,,tak na erccu@azet.sk,, díki díki

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk