Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Francúzka manikúra - farby:)

mirka - ba

ahojte,, podla mna najkrajsia japonska manikura je ta klasicka s bielymi spicka mi a priesvitnym lakom, ale pacia sa mi aj rozne kombinacie fariem, napr. bordova so zlatou, cierna a biela, orandzova a zlta, zelena a zlta :-) ale to len pre extremnejsie zeny,,

skuste si pozriet aj stranku besttime.sk ci tam niektore manikerske salony nezobrazuju vo svojich galeriach fotografie francuzskej,

papa

krisha

no ja nepouzivam v podstate nic, len obycajny krem na ruky. Zvyknem ho s vatovou tycinkou naniest okolo nechtu vo vacsej vrstve a dam si rukavice bavlnene. Ale to len obcas. Mne sa nechty nelamu vobec a rastu mi velmi rychlo. Nestriham si ich, len pilnikujem.

ssia

baby nie je dobré mať moc dlhé nechty, ja som na tie svoje hrdá, ale radšej trochu kratšie, lebo sa mi potom lámu, keď sú príliš dlhé. momentálne ich mám "skrátené" no tak to je fajn, neznášam polámané nechty:((( ale teraz je to v pohode:)))
a aj ja sa zvyknem s nimi poškriabať:(((
no a používate aj nejaké výživné produkty? ja nie, iba ak nejaký krém na ruky a nechty a odlakovač s vitamínom nejakým...ale ináč nie:) veď mne sa lámu nechty len keď sú príliš dlhé. no tak myslím že mi to netreba:)
no a k téme...fr. manikúru moc neobľubujem, radšej si len nalakujem nechty a niečo na ne nakreslím. ale obšas si ju dám, v typických farbách (nejaký svetlý lak s bielou špičkou) tak ja v tomto až tak skúsená nie som:)

krisha

to ma nenapadlo janka, urcite vyskusam,moze to byt pekne, ale kym sa to naucim a budem to mat ,,v ruke,, dojdem o nervy:-))

janka

ahojte, toto su niektore moje napady. Velmi efektne posobi cervena spicka, velmi jemny ruzovy podkladovy gel/lak a na miesto prechodu spicky a "nespicky" si dokreslim tmavocervenym a striebornym lakom akokeby kvetinky tvorene z roznych ciarok. Pekny je aj taky zlto-hnedkasty podklad s dvoma/troma priecnymi ciernymi pruzkami (ako vcelicka). A ja osobne v poslednej dobe oblubujem cyklamenovu sikmu spicku s bielymi kvietkami na nechte a prechod trblietavy

suns

:) jej drz sa na skuske! Ja ich mam tiez strasne dlhe, vcera v Poluse v kabinke prezliekacej som sa sama seba tak poskrabala:D konce mam fialove - tmavo trosku do sikma, a za tym mam ruzove trblietky... :)

krisha

robila si si tie konceky s tymi trblietkami?? Podarilo sa?? Mne sa teraz nechce nic s nechtami, mam ich na cerveno a so spendlikom som si take ako cinske znaky kreslila:-))Mala by som si ich uz ale skratit, mam ich moc dlhe, ale zajtra mam skusku, tak sa drvim:-))

krisha

kurnik, piplacka jak hovado:-)) Ja som to skusala s vatovou tycinkou. Trochu som ju navlhcila a trblietky naberala s nou. A tak to robim aj s kamienkami.A tetovacky zase s pinzetou:-)

suns

no ja som to s tymi pekelnymi trblietkami vymyslela tak, ze si dam mysticku vacsiu, nalakujem si *ruzovym lakom pod ruzove trblietky, ciernym lakom pod cierne* tu cast, ktoru chcem trblietkovu, potom si vezmem z manikury taky ten nozicek, alebo proste nejaku plochu uzku palicku, s nou naberiem trblietky, a nad mystickou si ich nasypem na mokry lak. Potom si to tou palickou utlacim - vtlacim do toho laku a pridavam tolko trblietok aby bola vrstva a prstom to upavím a uhladim.. potom tie trblietky čo popadali môzem zosypat a znova pouzit:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Francúzka manikúra - farby:) - Fórum - ZDRAVIE.sk