individualne cestovanie/na blind- skusenosti

sunie

my tak chodime skoro stale pokial ideme len navstivit nejake mesta-Benatky, Brusel, Pariz....staci si pokukat na nete zaujimave miesta, najst hotel, naplanovat trasu, kupit letenku, je to super. na dlhsie dovolenky ideme s CK (let, hotel) a na mieste potom prenajmeme auto a chodimeš sami kade-tade.

malickasom

ja som tak sla uz niekolkokrat a to nielen na vylet ale aj za pracou :-) je to vzruso a vsetko je na webe! ja uz som odbornik na hladanie lacnych leteniek a hotelov a planovania. chce to len vela googlit!

jaja

My chceme toto leto cestovat do Bulharska na blink.Vie mi niekto poradit,ako sa tam hlada ubytovanie-apartman,ci stoja pri ceste domaci s tabulkami alebo cez agenturu?dakujem

krisha

no kde by som zacala...treba si najprv vybrat mesta a miesta, kt chces navstivit. My cestujeme vzdy vlakmi, pretoze ich mame zadara. Pred cestou si precitame nejake info o meste,ci su tam nejake hotely, hostely, v akej cene su, ako tam funguje doprava,priblizne ceny beznych potravin. Po prichode do mesta je zakladom kupit mapu:-)Je dolezite na kolko dni, ci tyzdnov sa chystas, co chces navstivit, kolko financii chces na to obetovat. Tazko mi je takto pisat, ak mas konkretne otazky, mozem ti na ne odpovedat tu alebo ak chces ozvy sa na mail veronkac@zoznam.sk. Teraz mam nejake povinnosti, ale urcite ti odpoviem.

marg

a mozes mi prosim popisat ako prebieha priprava na to ? ci treba dokladne naplanovat cestu,ako zhruba zistit naklady,najst ubytovanie,atd..?

krisha

nieco take ma caka v lete:-) este sice nevieme ci sa vyberieme na vychod alebo na zapad, ale zboznujem taketo cestovanie.