Zistili mi streptococcus agalactiae

RNG

Potravinove doplnky su vhodne pre kazdeho, a antimikrobialne nicia mikroby
Bolesti v tele mozu byt z bakterialnych nakaz, viralneho premnozenia, mykoplaziem a dokonca aj z kvasnych a plesnovych infekcii.
Ja by som adresoval vsetky naraz a vytlkol, ich skor, nez mi lekari zistia, co mi je, teda ked vobec zistia, lebo na nase vlasrtne telesne virusy, l-formy a mykoplazmy nemaju poradne diagnosticke nastroje/testy.
Prostriedkov je dost, spomeniem najma GSE, carvacrol z oreganovceho oleja, oleuropein z extraktu z olivovych listov,Samento/prima una de gato, velke davky vitaminov C, 400 IU vitaminu E, 5000 IU vitaminu D-3 a proti virusom silny chaparal alebo chagu.
Samozrejme v prirode je toho ovela viac, ale toto su moje oskusane za dlhe roky a pomerne cenove pristupne.

alenka_maxova

Ahoj RNG, mam otazku...Objednala som si uz GSE. Budeme ho doma uzivat viaceri, preto sa chcem spytat, ci je vhodny aj pre cloveka, ktory v minulosti trpel alopeciou. Momentalne mu robia testy aj na strep. a stafylokok. pretoze sa dlhsie neciti dobre. Boli ho bedrovy klb, ma bolesti svalov, celkovo pocituje unavu tela. V minulosti boli toto priznaky jednej zo spominanych bakterii v tele (uz si nepamatam, ktora to presne bola). Tento clovek ma znizenu imunitu, lahko ochorie a boji sa, ci je prenho vhodne GSE. Co si myslis ty? Dakujem :)

RNG

Nuz ako myslis, atb sice znicia s. agalactie , ale aj crevnu floru probiotik, co ta proti nemu brania. Ja by som radsej pouzil GSE, v davke 60 kvapiek na liter vody, pit postupne pocas dna po malych glgoch, lebo tak ti to neporusi crevnu floru, ale znici toho streptokoka. Dovod je jednoduchy, na strep agalactiae treba na znicenie koncentraciu citricidalu 60 ppm(60 mg na liter/kg) a na znicenie napr laktobacilov treba az 300 ppm. Takze pri spravnom davkovani znicis streptokoky , ale probiotika zostanu neporusene. A probiotika v nas vyrabaju az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje, tj viac, nez je samotne telo vytvorit. Znicenim probiotik dostane telo ranu na imunitu a casto to mnohe mikroby, ktore mame v tele v malom mnozstve stale a atb ich neznicilo to vyuziju a dostanu moznost sa premnozit a skodit nam.
Vacsina dnesnych kvasnych a plesnovych infekcii je vdaka pouzitiu atb.Este aj mnohe bakterialne, zivotu nebezpecne, ako VRE, MRSA, clostridium difficile , L-formy a ine su casto vysledok pouzitia atb.
Mnohi lekari to aj vedia, ale kedze nepoznaju ine prostriedky, nez schvalene lieky alebo sa boja ine neschvalene alebo potravinove doplnky pouzit zo strachu pred prenasledovanim, ti inac nevedia pomoct.

Aj ked pouzijes atb, cast skody sa da odstranit pouzivanim silnych probiotik a mnozstva mikrovlaknin na ich rozmnozovanie. Ako som zistil, na Slovensku je velmi lacna mikrovlaknina(fruktooligosacharid) inulin, vytazeny z korenov cakanky. 2 lyzice tohoto denne (s hromadou vody)velmi podporia probiotika a aj ked ich znicis, pomozu im sa znova rozmnozit a osidlit creva.
2 lyzice su 15 gramov, co je ovela viac, nez napr mikrovlakniny z jablka, kde v jednom jablku je 3 gramy pektinu.

Ivka 1

Pipina a ešte je potrebné zaradiť do jedálnička dostatok vlákniny aby probiotické baktérie vytvorili kolóny a mohli sa tak namnožiť v dostatočnom množstve. Dobré je podávať probiotické baktérie spolu s pitím aloe gélu alebo večer s kúskom jablčka. Skrátka aby boli v prevahe nad zdraviu škodlivými baktériami. Kúp jej vyváženú probiotickú zmes = vyvážený pomer jednotlivých probiotických baktérii.

pipina

ahoj ivka 1....dakujem za radu,uz som jej kupila sirup aloe s brusnicami...kupim je este probiotika...a uvidime...este raz dakujem..:D

Ivka 1

Pipina skus prirodne antibiotika - propolisove tablety a cesnakove tablety s tymianom. Pomaha aj pitie aloe s brusnicami a po dobrati ATB urcite potrebuje vyvazenu zmes probiotik. Po dobrati syntetickych ATB sa velmi casto pridava aj candida albigans- kvasinky.

pipina

ahoj.moja dcera 11-rocna ma streptococca agalactiae,poradi niekto ako sa ho zbavit???zajtra ideme na kontrolu ale svrbenie pokracuje taze ratam s tym ze vysledky nebudu dobre...:(