potrebujem radu teraz dnes!močové cesty lekár...

Príspevok v téme: potrebujem radu teraz dnes!močové cesty lekár...
mocove cesty

ahojte už nemôžem strašne to je keď cikám tak ma to boli teda keď docikam a nie a nie prestať ja nič inšie nepijem len urologické čaje denne 1,5 až 2 litre... k lekárke nemám čas v škole samé dôležité písomky:( a keby som šla tak to obvodnej a to mi predpíše lieky obvodná ?? či ma pošle niekam na gynku či urologovy?? nevyznám sa a čo mi bude robiť ten obvodný či urolog lebo mám menzes tak vôbec netuším prosim odpovecte alebo tak z domaceho prostredia čo je na to dobre?? dakujem moc

neva

Kludne skoč teraz na pohotovosť. Este bude nejaka lekaren otvorená.
Ja som dostala na pohotovosti asi pred rokom Nolicin. Učinkoval priam zazračne.

mocove cesty

ahoj a to všetko mi spravi obvodná alebo ma ešte niekam pošle?? a keby tak kam a čo mi tam budú robiť aj mi budú tam dole kukať?? či len im poviem čo je a oni mi dajú tabletky?? dakujem moc mám to asi tak 6 dní... pfuuu

43

hlavne suche teplo to jest ak mas elektricku podusku,ladvinak alebo si nahrej niecodaj na krize a na brucho.ten čaj urologicky stale pit.ale najlepsie by bolo fakt behnut k dokotrke,aj ked mas menzes,da ti ATB a lieky od bolesti aspon nejaky algifen bud kvapky alebo tabletky a mas po bolesti.ked nemas cas cez den,tak behni teraz na pohotovost.mam tieto problemy par krat za sebou a ak ti mozem poradit neodkaldaj to,stane sa ti to chronicke a tosi musis potom stale davat pozor,nic prijemne.a bolesti dokazu byt ukrutne.