Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ETHEL!!!!

Príspevok v téme: pre ETHEL!!!!
lencok1

Ahoj ethel, pisem ohladom helicobacter pylori. pred mesiacom som ukoncila liecbu trojkom. ATB, teraz som bola za mojim doktorom, ale nestihol ma zobrat, druha doktorka mi povedala ze po tych siedmich dnoch, som mala pokracovat este v uzivani lanzulu, ale doktor mi to predtym nespominal. je teda potrebne potom po prelieceni ATB pokracovat v uzivanu lanzulu?ako to bolo u teba?

ethel

lenčok,ja dúfam,že sa ti podarí dať sa do poriadku.CHce to čas,neboj,len uprav jedálniček a papaj aj liečiky.Mne to pomohlo!

lencok1

ethel dakujem, ze si mi napisala...moj dr ma trosku nastval, ked vtedy nemal cas:(...no nevadi, tato doktorka mi povedala, ze treba pokracovat v uzivani lanzulu, tak od zajtra pekne zacnem...cely den sa mi stale odrgagava, neviem ci to ma s tym nieco spolocne...

ethel

ten lanzul je ako helicid....ja som v užívaní pokračovala ešte asi pol roka....Ja viem,že v tom nebudú somnou súhlasiť páni(RNG,Damian,Kosa,...)ale ja hovorím zo svojich skúseností a z toho čo pomohlo mne.Samozrejme niesom proti probiotikám,ktoré by som si teraz na tvojom mieste dala aspoň na týžde)-dva kôli ATB ktoré si užívala.Šla by som ku gastroent.a dohodla by som sa na ďalšej liečbe.Fakt je ten,že ja som mala aj peptický vred duodena,takže moja liečba bola z toho dôvodu trocha iná....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ETHEL!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk