Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"porcelanovy" make-up pre bledu plet

fialka_4

Dik babule tiez si nikdy nenajdem vhodny...
Uz som si objednala ten porcelan z Oriflamu,to som zvedavaa
a asi sa dam nahovorit aj na ten Affinitone od Maybelline :-)

Dalenka

Ano super ale bavime sa o make upe. Takze ja sa pridavam k nazoru ze je velmi dobry Affinitone od Maybelline. Ja som bleda ako smrtka, doslova, a to su mi od nich niektore este aj prilis blede, takze si tam najde asi naozaj kazdy. Nehovoriac o tom ze uplne perfektne kryje.

kristela

mmm...az taka sitna kozmetika to nie je. tiez som bola kedysi obmedzena a mala som podobny nazor, ale skusila som to a to a potom aj to a zistila som, ze je uplnenormalna, ako ostatne, o nic horsia, dokonca lepsia. nehovorim, ze kazdy produkt je na 100% ale fakt sa daju povyberat velmi fajn produkty. napr to mlieko, vanilkovy shake...bozeeee,orgazmus!

machulka006

už som tu dnes v jednej téme písala o make upe od ORIFLAME Matte control, ale za vyskúšanie stojí aj krycí krém Giordani Gold (tiež oriflameň , alebo skinPERFECT (tiež oriflame) s protiúnavovým komplexom.
Ja som tiež strašne bledá, používam odtieň porcelain( to je najbledší) a maximálne mi vyhovuje...
Ak by si mala nejaké otázky k tejto kozmetike, tak daj vedieť: kp_oriflame@azet.sk
ochotne ti poradím s čímkoľvek (aj s výberom make upu)...

lalalalaaa

ja som zase spokojna s make upom manhattan,kryci s pudrovym efektom,pouzivala osm rozne vseljake kym som nasla tento pravy dokonca aj z lekarne vichy a neviem co vsetko ale tento je pre mna naj. a odtien tam s ami zda ze cislo 30: je taky bledy.. pouzivam podla rocneho obdobia :D cez leto tmavsi cez zimu bledsi...som s nim velmi spokojna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"porcelanovy" make-up pre bledu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk