Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celulitida

1emma1

Ahojte, myslite, ze na celulitidu moze pomoct aj ked si na noc nohy obalim mikrotenovymi sackami a este pred tym ich nakremujem gelom proti celulitide?

mnamka257

skus kremy a sprchove sampony na celulitidu...velmi dobry je aj sprchovy sampon so sprchovou hlavicou proti celulitide od nivey

vivine

babeny. Ja som dlho celulitidu nemala. Ked som si ju vsimla, zacala som sa ako asi mnohe natierat roznymi kremami. To samozrejme nepomohlo vobec. Odvtedy uz 5 rokov pravidelne cvicim a trosku sa to zlepsilo. Asi pol roka dozadu som zasadne zmenila stravovanie. Jedavam pravidelne a hlavne o vela viac pijem (predtym som nevypila niekedy ani pol litra, teraz uz aj liter a pol), neverili by ste ale teraz je celulitida na ustupe. Na pohlad uz nie je skoro vidiet a dokonca ked si stlacim nejake miesto napr.na stehne, tak jej tam uz skoro nie je. Takze urcite sa treba hybat, treba vyplavit tu hnusobu z nasho tela a fakt jest zdravo. Vsetko so vsetkým totiz súvisi.

kačena

Už som písala v teme široké boky,kamoška si dala robiť lipolýzu a spravila sa jej krásne aj celulitída,je s tým spokojná.

vevericka

to ze ste chude vam nepomoze..ja patrim medzi buclatejsie, ale zasa nie velmi, tak akurat :) ale celulitidu nemam..zavisi od stravovania..urcite nie rastlinne umele stuzene tuky, z toho je to najviac..volakedy ludia varili na masle a masti a ziadna celulitida nebola...u nas doma sa pouziva olivovy olej, mast a maslo obycjane klasicke maslo, ziadna rama flora ci nieco podobne..a btw..aj cholesterol mam v poriadku:)

suns

babeny, doteraz som na tom zadku nic nemala! Je pravda, robila som na telesnej gymnastiku vela a hybala som sa, lenze teraz na vyske furt sedim na prednaskach a v buse, pohyb ziaden.. chce to pustit si hudbu a tancovaat, aerobic robit, urcite studena tepla sprcha, a hlavne peelingova masaz s hubkou... Moze celulitida suvisiet s uzlinami? Kedze neprudi lymfa, zapalene hrdlo, napuchnute uzliny a vznik celuly? Samozrejme malo pohybu...

kywy

ja som tiez chuda a mam ju, ale ked som si tak vsimala, nevidela som este babu bez celulitidy, to ako vazne. Akurat baby co brutalne sportuju, nejake fitnesky a tak, co nemaju gram tuku, len samy sval,tak tie skoro vobec. Tak mna to netrapi. Cvicim si pravidelne, cigareta a kava mi sice nepomahaju,ale je aj horsie:)priatela mam, pacim sa mu a on tiez nieje dokonaly:)

dubačik

babenky.....sauna,tepla-studena sprcha,masaze...to by bolo zopar z moznosti,ako sa jej aspon znacne zbavit,lebo myslim si,ze uplne sa jej zbavit neda.:-(aj ked by som bola rada,akby sa dalo..tiez ju mam

0nina11

Najucinnejsia je asi masaz. Ja mam ten masazny pas vibra tone a celkom mi to pomohlo. Len by to chcelo pravidelne pouzivanie. A tie vseliake kremy su somarina. Tiez je ucinne striedanie studenej a teplej sprchy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

celulitida - Fórum - ZDRAVIE.sk