Preco sa muzi nevedia "hadat" + vyhovorky

Príspevok v téme: Preco sa muzi nevedia "hadat" + vyhovorky
arasidka

Ahojte,
uz mi ide na nervy, ako je to u nas.... nieco sa stane, snazim sa otvorit problem a prediskutovat ho, priatel mi na to vzdy povie: ano, mrzi ma to, ale zaroven sa nemam preco citit previnilo, lebo za to nemozem...budem sa snazit aby..... lenze o mesiac sa to zopakuje a takto stale dokola...mame v podstate le jeden problem, ktory je tu stale, am toho uz dost...a este ja sa citim previnilo,ked mame tuto debatu, ze som vobec zacala,...chlapi hned vsetko prekrutia...preco? chcem tak vela,ked chcem vysvetlenie problemu a nejaky navrh na riesenie? je tu nejaky psycolog,ktory mi otvori oci a povie , ze chlapi toto nedokazu? su tu zeny,ktore prisli na to,ako sa "hadat" aby to niekam smerovalo? som zufala,ide mi to kvalitne na nervy

fraisee

lebo chlapi nevedia argumetovat a problemy neriesia, iba ich odsuvaju alebo ignoruju, hlavne nech maju klud. a myslia si ze sa to samo od seba vyriesi. pre nich je problem iba vtedy, ak je nedostatok piva.

arasidka

myslism,ze to presne taktonema byt,treba ist s priatelmi von,premoct sa,lebo sa ti tvoje starosti budu len kpit a doma uz aj tak nic nevyriesis,len to sme tahas... s peniazmy u nas nie je problem a aj tak nikam nehcodime,elbo je stale unaveny,ale je casto lenivy,dava si extremne supy do tela,bud nerobim absolutne nic,alebo makam non stop 2 tyzdne aidem umriet potom....vies,najhorsi eje to,ze my zeny,dokazeme toto vsetko urobit,co vy,doniest prachy,makat,starat sa o odmacnost a cakat vas doma vyfintene astastne,ze ste uz prisli.... preeto je to pr emna nepochopitelne,nic ze vy to neviete,ale viem,toto je moja chyba,ze vas v tomto nechapem...najpodstatnejsie vsak je,ze sme mlady ludia a mlady clovek ma ma dostatok energie na to,aby sa premohol,aby bol milsi a tak...je to individualne,ty mozno nemas tak rad spolocnost,ale moj priatel ano, len tymto jeho chaotickym harmonogramom prichadza aj o priatelov,lebo bud je preca maka,alebo je z toho mrtvy doma... takze is mylsim,ze nas jediny velky problem,od ktoreho vychadzaju vsetko problemy je toto jeho planovanie casu... vidis,uz som si to tu vdaka vam ujasnila :) dakujem...mala som chaos,ze co mi vlastne prekaza a uz viem,z z tohto to prameni :)

1BEN1

Poviem svoj nazor trosku priamejsie. Niektore zeny chcu/tuzia po niecom, ale casto ani same presne nevedia po com, ale chcu to jednoducho mat. Pozri, treba si uvedomit, ze v dnesnej dobe, ked chce clovek dobre zarobit tak sa musi aj snazit a z toho mu automaticky vyplyvaju aj mnohe povinnosti a casova zaneprazdnenost. Ak chces mat chlapa, ktory bude mat kopec casu na teba a zaroven aj kopec casu na ostatnych tak si budes musiet najst nejakeho, ktory ti domov prinesie 14 000 Sk cisteho a namiesto vyvazania sa autom, budete pekne chodit vsade autobusom alebo vlakom. Alebo este lepsie, nebudete chodit vobec nikde, pretoze na to nebudu peniaze. Ale budes ho mat stale pri sebe. To si predsa chcela? Dalsia dolezita vec. Zo zodpovednej prace automaticky vyplyva aj nadmerny stres a kopec starosti. To znamena, ze clovek ani po prichode domov casto nedokaze uplne vypnut od pracovnych starosti. Ja napriklad tiez casto slusne odmietam znamych, ktori chcu byt so mnou, ale nie preto, ze by som na nich nemal cas alebo preto, ze by som s nimi nechcel byt, ale preto, ze mam v hlave vela starosti a mam koli tomu zlu naladu a kedze viem, ze by som koli tej nalade mohol byt na nich neprijemny tak sa s nimi radsej nestretnem (na nieco sa radsej vyhovorim) a usetrim tym im aj sebe pripadne sklamanie. To ta asi tiez nikdy nenapadlo vsak? Kazdy si asi mysli, ze ludia, ktori pracuju na vyssich poziciach maju zivot gombicka a ze pridu domov a uzivaju si life, ale velmi casto je opak pravdou a vo svojich hlavach si nosia domov z prace az prilis vela pracovnych starosti, od ktorych je potom dost tazke sa uplne odreagovat. Porozmyslaj, co vlastne chces a nechci veci, ktorych dosiahnutie si zaroven silne odporuje s tvojimi dalsimi prianiami.

arasidka

on so mnou chce byt,je namotivovany, ide o to,ze ma urcite povinnosti,ktore is riadi sam,a mne o nich da vediet na poslednu chvilku,z ccoh ja som nestastna,elbo si potom nemozem uz nic napalnovat... on chce byt so mnou, al enevie ,ako si to ma zatriedit tak,aby mal aj on svoje povinnosti v poriadku,aby bol aj so mnou a aby som sa na neho nehnevala...co si myslim,ze mam pravo,lebo byt ako na spagatiku... sa neda.... nemyslim si,ze je prblem v tom,ze by nechcel so mnou byt:) skor v tom,ze chce vela stihnut,ale nedokaze rozumne planovat...a co sa da najskor odsunut,ked ma stres a horia mu terminy? no ja...lebo ja pockam...dlho som bola chapava,lebo tie zakezitosti su dost dolezite na prezitie,ale prisiel cas,kedy mi totoodsuvanie zacalo liezt na nervy,ciatocn eto upravil,ale nastve ma vzdy,ked si tieto veci neplanuje s mojim vedomim,lebo si mylsim,ze je to uz nas cas,a tak sa tykaju moje zaujmy jeho a jeho zaujmy mna...len ako dosiahnut,aby toto pochopil :)

arasidka

on so mnou chce byt,je namotivovany, ide o to,ze ma urcite povinnosti,ktore is riadi sam,a mne o nich da vediet na poslednu chvilku,z ccoh ja som nestastna,elbo si potom nemozem uz nic napalnovat... on chce byt so mnou, al enevie ,ako si to ma zatriedit tak,aby mal aj on svoje povinnosti v poriadku,aby bol aj so mnou a aby som sa na neho nehnevala...co si myslim,ze mam pravo,lebo byt ako na spagatiku... sa neda.... nemyslim si,ze je prblem v tom,ze by nechcel so mnou byt:) skor v tom,ze chce vela stihnut,ale nedokaze rozumne planovat...a co sa da najskor odsunut,ked ma stres a horia mu terminy? no ja...lebo ja pockam...dlho som bola chapava,lebo tie zakezitosti su dost dolezite na prezitie,ale prisiel cas,kedy mi totoodsuvanie zacalo liezt na nervy,ciatocn eto upravil,ale nastve ma vzdy,ked si tieto veci neplanuje s mojim vedomim,lebo si mylsim,ze je to uz nas cas,a tak sa tykaju moje zaujmy jeho a jeho zaujmy mna...len ako dosiahnut,aby toto pochopil :)

buduci golem

podstatou celej veci je motivacia.
motivovani muz dokaze robit neuveritelne veci, liezt na himalaje ci letiet na mesiac atd.

potrebujes ho namotivovat tak, aby sa cas straveny s tebou stal jeho prioritou.
musi mu byt s tebou prijemne
cim castejsie mu budes nieco vycitat, tym menej rad s tebou bude travit cas.

arasidka

tak ,ako vravis.... ja som ta,co vie,ze ked sa ja neprisposobim,nebudeme spolu...obaja sme mali vzd yhekticky zivot plny zaujmov,kamaratov,konickov.....on si ho nechal,ja som ustupila aj etazke vratit sa naspat...ale viem,ze je to tym,ze on prost evie,ze ekd bdu emeskat,ja tu budem,ze kedbude chciet prist,ja tu budem,vzdy budme mat cas....sksuala som si planovat veci ja,ze co na to povie...ale skor sa zdekoval, : ze ok,ked mas program...tak nic... potom ma t mrzelo,elbo ja som s nim chcela byt...ale zacinam si planovat veci, ktor eman tesia,a ktore nezaberaju tolko casu,ale bude sa musiet zmierit s tym,ze tu nebudem stale.... nemyslism si,ze nechce byt so mnou,jeho velkou chybou vsak je,ze si nevie absolutne zadelit cas a vecne nieco nestiha a nahana sa...a tym skoduje nas volny cas a ja,ktora cakam...a cakam..kym pride,kym tu bude,kym niekam pojdeme...veru, ma istotu vo mne...ale brat mu ju nechcem,lebo ho lubim a uz je aj tak neskoro,co mu poviem,mas vo mne prilis velku istotu? yznie to,ako keby som z trucu isla teraz robit nieco,co ho ma o istootu obrat..a co jedine asi chlapa napadne ?:)))