Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

La roche - Posay - skúsenosti

simka111

Potrebujem poradiť, neviem sa rozhodnúť aký puder si mám kupit samozrejme aj podla zloženia, ale zas aby na pleti vyzeral prirodzene La roche posay minerálny alebo od Lavery ?????

66666

dakujem pekne za odpoved,ja už mam po 30-tke a aj to akne nie je až take velke,len mam este niekolko vyrazok,ktoré raz nie su a potom opat su ine,ved to poznate,a mam rozširene pory,a tiež trochu cervene miesta kde boli pred tým vyrazky.A hlavne preto chcem vyskusat tuto kozmetiku,i ked necakam zazraky,lebo toklo som už do toho investovala....a tiež kozne vymenila.no co už....asi to je v genoch,lebo mam nervy už ma syn len 10 rokov a už sa mu tvori akne,aj cierne bodky....a tiež už aj biele....co poradite pre neho??????? dakujem za odpoved

Mimi323

No keď ti nepomohol taký skinoren, tak neviem či ti pomôže efaklar K, lebo myslím že je slabší, ale vyskúšaj.

66666

dakujem z atak skore odpovede,pozrela som si ich stranku a presne som nasla lekaren v ktorej to predavaju...a ta je v nasom meste zatvorena už 2 týždne.Ja som už pri koznej bola niekolkokrat..mala som zinerit,eclaren....vidicky,a neviem co vsetko a nic nepomohlo.Aj na internete som nasla v lekarni internetovej co kolko stoji,ale chcela som si pre istotu pozriet aj v lekarni a porovnat ceny i ked viem že v lekarni je to dost predrazene. A presne si chcem aj ja kupit Efaklar K......tak som zvedava ci pomože.Este raz dakujem

Mimi323

www.laroche-posay.cz
tu si nájdi zmluvné lekárne vo svojom meste.
Ja som používala efaclar K, aj a.i. Bolo to dobré, ale keď máš akné, tak to samo nezvládne. Treba ísť ku kožnej a tá ti dá účinnejší krém a za stovku, nie taký drahý.

mary-anne

ja som pouzivala toleriane a je super, ale je to nieco ako aknecolor,taky mastnejsi,ale kryje ukazkovo!! ten puder nepoznam.

veronika

ahojte, ja som obehala v ba vela lekarni, a mozem povedat, ze tuto znacku v kazdej maju. su to vsak asi len zmluvne lekarne. napriklad ako vichy maju len niekde, tak aj toto.
odporucam navstivit vacsie mesto. alebo internetovy obchod.

66666

ahojte,,aj ja by som rada vedela ako pomaha.......a ci kryje..a tiež chcem si kupit efaclar K....to je pre tvar s akne....a je problem to niekde zohnat....už som v meste obehala vsetky lekarne,a taku kozmetiku nemaju....asi preto lebo je to dost draha kozmetika....kto to použiva prosim napiste svoje aj osobne skusenosti ....dakujeme

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

La roche - Posay - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk