Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vacsie prsia cez obednajsiu pauzu?

Príspevok v téme: Vacsie prsia cez obednajsiu pauzu?
sasenka

Minule ma zaujal clanok kde pisali o zvacseni prs za dve hodinky,bez skalpelu,bez bolesti..,jednoducho vam vyberu tukove bunky a tukove korene z inej casti tela a vpichnu do prs,samozrejme bez jazvyciek.Viem ze to robia vo Viedni no minule na stranke asklepion.cz som citala ze od roku 2008 by to mali tiez sprovoznovat lenze uz je tu rok 2009 a oni nic take nepisu...,nemate s tym niekto skusenoti?

delphia

zvacsovanie uz hocisoho (pery, prsniky, lica,..) vlastnym tukom je tiez iba docasne riesenie. ten tuk casom atrofuje a prestava plnit svoj ucel

sasenka

No nie,praveze to pisali o tej kyseline hyaluronovej..ale ja som nie to myslela..,ja som myslela to co som minule citala uz neviem kde,ale pisali ze to robia vo Viedni...mozno ten clanok bol v elle..,kazdopadne je divne ze tu o tom malokto pocul...

marara

ja som citala aj o kys. hyaluronovej, kt. sa bude tiez dat vpichovat, ale ze efekt je taky docasny, asi na 2 roky. zaujalo ma to, ale zatim som nikde nenasla, ze by to aj na Slovensku robili.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vacsie prsia cez obednajsiu pauzu? - Fórum - ZDRAVIE.sk