Otazka hlavne pre baby:-)

Príspevok v téme: Otazka hlavne pre baby:-)
simonn

Cawko takze za par mesiacov budem mat 18 a mam jeden problem ktory mi dost vadi.
Na vajcach a spodnej casti penisu mam take mensie pupienka vypada to ako akne a z niktorych rastu chlpky
ked je penis v klude tak to neni skoro vobec vydet ale ked je v erekcii tak to vypada dost blbo:-( Bol som s tym aj u doktora
a povedal ze si s toho nic nemam robyt ze su to len zvetcene mazove zliazky a ze to ma vela muzov a ze je to chyba len z estetyckeho hladiska.
Lenze ja som taky ze mne to proste vadi da sa to zevraj laserom odstranit ale doktor mi powedal aby som to nehal tak,tak newem mno:-(
Chcem sa spitat ci by vam to na priatelovy moc vadilo alebo to mam brat v pohode bo mam s toho strasne stresi sakra priatelku zatial nemam ale bojim sa co pride ked niaku budem mat a to uvydi :-(
Baby zaujimal by ma vas nazor:-) diky moc papa

ztre

pozeraj sa radsej do zrkadla ako medzi nohy a bude vsetko ok prestanu ta trapit sprostosti bud rad ze nie si na voziku alebo nieco podobne to by bol problem nie niake pupienka

ja;)

keby bol s tebou dobry sex, vedel by si ma uspokojit tak by mi bolo uplne ukradnute ako to vyzera. zbytocne sa tym zaoberas.

pipuška

Ja si myslím, že to závisí o akú babu pôjde. je veľa milých dievčat, ktoré keď ťa budú ľúbiť tak budú kašľať na estetický výzor a je veľa hlupáň, ktoré by mali taký názor aby si si to odstránil. myslím že je veľa ľudí takých ktoré majú svoje intímne problémy. Ja mám napríklad veľké pysky-veľké, nie obludné, ale sú veľké a ocenila by som aby boli menšie, ale taká som a taká ostanem. Nemienim teraz z toho robiť stresy. Keď ťa dotyčná odmietne kvôli tomu tak bude krava. Hľadaj si v pohode babu a budeš mať pokoj-

Summer_

ked ta bude lubit bude jej to jedno.. moj priatel tiez nie je dokonaly, ale aj tak sa mi na nom vsetko paci, akoby taky bol :) tak sa s tym netrap a nedavaj si to odstranit.. pockaj a urob to, len ak by ti to vadilo este dlhsi cas a budes si tym isty..

kikina

len prosim ta nemaj zbytocne komplexy! nikto nie je dokonaly a trapit sa pre takuto malickost to nema vyznam..skus si uvedomit ako by si sa zachoval ty ak by si mal priatelku ktora by napriklad mala male prsia alebo ovisnute prsia ci by si ju kvoli tomu mal menej rad? a zeny maju rady sebavedomych chlapov, takze hlavu hore..z osobnej skusenosti by som povedala ze ak sa ocitnes so zenou v posteli, nebude ti skumat penis, bude tak rozvasnena ze bude tuzit po niecom uplne inom;)