Tachyarytmia v 16-tich rokoch... (zrychleny pulz)

...

qa, nie, bolesti nie..Len teraz som sa brutalne pretazil v posilke tak mam nenormalnu svalovku na rukach, chrbte a hrudi..Ale to so srdcom asi nema nic..Hlavne som chcel vediet..Ci vela sportu nema negativny vplyv na srdce..

qa

tak tlak máš super...a pulz normálny...takže môj názor...-nič si z toho nerob....,,,vôbec by som nad tým neuvažovala..., ale keď chceš mať istotu zbehni k lekárke...hlavne potom napíš..., čo ti povedala.., inak nejaké bolesti srdca alebo tak nemáš????

...

qa, teraz som si bol merat, tak tlak 121/78 aspon myslim, pulz 89..Neviem, ci je to az take strasne a mam z toho robit vedu, alebo je to este v norme... A nie, nebral som nič..Akurat kreatin..Asi pred dvoma rokmi

veronika

ja mam pulz cez sto od malicka a v poslednej dobe zvyseny aj tlak (mam 22 rokov).
a hovoria mi lekari (aj internisti, gynekolog - lebo beriem hak) ze to je vsetko zo stresu.

qa

no určite to ovplyvňuje činnosť srdca.-...ale ak som správne pochopila ten pulz si mal zrýchlený až dnes..,,,,tak z toho by som vedu nerobila....v tvojom veku..to môže byť aj stresom...,,,a ten tlak si nenapísal..aký si mal...,,,,,,hlavne buď kľudný...takých s vysokým pulzom je nás veľa...,,,,potom napíš...ako si dopadol u obvodnej...či ťa niekde poslala na vyšetrenie..a nepreháňaj to s tým cvičením,,,dúfam, že neberieš nič na rast svalovej hmoty

...

No dnes som bol u alergologičky a tej sa zdalo ze mam zvyseny pulz..Prisiel som domov, odmeral som si ...Tlak v pohode..Pulz 95..V piatok idem k obvodnej, tak sa uvidi..Ale na 16 rokov to je dost vazny problem..Rozmyslal som ci to nie je prilisnym pretazenim svalov alebo take nieco..Posledne som zmenil moj treningovy plan tak, ze makam 6-krat do tyzdna 4 cviky na partiu a v kazdom treningu davam dva partie...Co je az moc, co pocitujem aj na tele,mam v podstate permanentne svalovku..Ale neviem..Moze toto ovplyvnit cinnost srdca?

qa

no..ja mám pulz vysoký každý deň,,,tiež neviem, čím to je ....lekár vravel, že to nevadí..tak neviem....a ty ako...-bol si u lekára???