Vyber nosnej mandle

Anka11411

Ahojte vie mi niekto poradit syn bude mat oktobri 2 roky a pisielaju ma s alergologie ba nosnu mandlu neviem co mam robit kedze je este maly dakujem

Daduš

U nás prebehol výber nosnej mandle nasledovne:
Vek: 6 rokov
Ráno o 7 hod. príjem na oddelenie. O pol 10 ho uspali a už o 10 hod. ho vrátili na izbu. Síce plakal, už bol prebudený. Dali mu infúzku, potom ešte jednu večer. Po prebudený z narkózy zaspal len večer o 9 hod. a spal do rána. Dvakrát vysmrkal trošku krvi a to bolo všetko. Sťažoval sa len na ihlu zapichnutú v ruke, ktorá mu strašne, ale strašne vadila.Bez akýchkoľvek komplikácii a teploty. Teda si myslím, že to zvládol v pohode a ja tiež. Na druhý deň ráno nás pustili domov. Ja som sa viac bála ako syn, ale už sme potom. Doma mal mať kľudový režim, ktorý dodržal asi 4 dni.

korytnačka

vyberali niekomu nosné mandle v Medicnetre v Piešťanoch. Dnes výber odporučila lekárka neviem sa rozhodnuť

evita bj

ahojte mojmu synovy vybrali nosne mandle ked mal 4 roky koly tomu ze boli zvedsene a tazko sa mu dychalo a v spanku chrapal.bol v uplnej narkoze a to preberanie bolo dost dlhe ale inak vsetko v pohode on nebol nejak casto chory ani pred tym ani teraz.nemusite sa mamicky toho obavat a dietatu to len pomoze

julkask

Ahojte ma niekto skusenosti z vyberanim nosnych mandli v Presove?Mala nema ani 3 roky a v pondelok mame termin v plnej narkoze.

zuzic

caute! nie je celkom pravda ze nosna mandla je aktivna len v detskom veku. ja budem mat 15r. a mala som ju velmi zvecsenu- problemy len nemoznost dychania cez nos. vyberali mi ju najskor v lokalke- nic hrozne dali tabletku nic som si nepametala akurat osetrovatel mi povedal ze som mala dobru naladicku:)a rozpravala som nejake hluposti. potom mi museli robit reoperaciu uz v celkovej no ani to nebolo nic zle. zalezi od toho jak to clovek znasa.o 7. ma robili asi 20min. do jedenastej som bola na prebudcacke a o 13. som uz behala po chodbe. zle mi nebolo len sa mi raz pustila krv. inac ziadne bolesti len trosku skriabanie ale keby som chela dali by mi nieco proti bolesti. takze podla mna v pohode

jesika

to fakt dlho nebol chory...To je hrozne a čo bral na imunitu?Moja dcera brala Rybomunil a teraz jej davam Preventan a od alergologičky ma predpisany Aerius a sprej do nosa.A aj tak mi stale nadchuje tak fakt už neviem čo dalej.

miska31

Ahojte takže synovi tu nosnu mandlu vybrali 19.1 a po vybrati skoro dva mesiace nebol chory,a ocohrel ale nedostal nadchu ako predtym že mu to šlo najprv do nosa a potom aj hrdlo teraz to šlo priamo na hrdlo a skoro tri tyždne bol chory,dostal lieky a prešlo mu to a po dvoch dnoch znova ochorel.boli sme u lekarky tak mu dala lieky na imunitu a bude ich jest 60dni ale z prestavkami a že by mal bit zdravy potom aspon pol roka.Tak vybratie tej nosnej mandle asi nepomohlo k tomu aby nebol chory.