Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Med

simka111

je pravda že väčšia konzumácia medu môže podporovať tvorbu akne ??? ja jem med každý deň a možno preto sa mi tvroia podkožne vyrážky... veľke množstvo vraj podporuje tvorbu histaminových látok a tým tvoru akne..

RNG

GSE ve vytazok z grapefruitovych semien s 33% aktivnej latky, citricidalu.
Na Slovenskom trhu je slabsi vyrobok(1/2 zhruba) pod menom citrovital, takze z toho treba 2x tolko kvapiek

Ivka 1

Na vyrazky aj aknozne je velmi dobry propolisovy krem.Pomaha aj na prele- zaniny a mokvajuce rany,plesne na pokozke.V kombinacii s aloe firstom nepoznam lepsiu lepsiu kombinaciu.

RNG

Med ma ciastocne antibioticke ucinky, je zdrojom ziviny(cukor) a vitaminov a od pradavna sa pouzival na rany a zapaly. Kedze ale kvalita medu kolise podla zdrojov, spracovania, zamorenia, osobne davam prednost zmesi kokosoveho oleja, cukru a GSE.
1 Lyzica kokosoveho oleja, 1.5 lyzice jemne mleteho praskoveho cukru a 5 kvapiek GSE. Dobre zamiesat a naniest hrubo na poskodene miesto, ci uz zapal, hnisania alebo do otvorenej rany.
Prve vysledky vidno uz za 24 hodin, kompletne vyhojenie ram sa velmi zrychli, zapaly a hnisanie zmiznu.

lila889

Med ma hydratacne ucinky...cize na protizapal su lepsie ina babske lieky ,ako rozdrvit polku paralenu,zmiesat so zubnou pastou a naniest ...a Ta kombinacia med a citron , to mi nejde do kopy. Efekt prirodnej masky spociva v kombinacii igrediencií ...med hydratuje, citron je ako druha alternativa tonizacnej vody,stahuje pory a je skor drazdivejsi...a toto do kopy nejde

ivka...

dakujem. mám tú vyrážku na dekolte a idem na ples. je hrozne zapálená a potrebovala by som sa jej rýchlo zbaviť. Pomohol by med?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Med - Fórum - ZDRAVIE.sk