Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Druhá šanca?

Príspevok v téme: Druhá šanca?
wera87

Ahojte... mám taký menší problém..a bola by som vdačná ak mi ktosi poradil..chcem názor od cudzích ľudí, ktorí ma nepoznajú.. v skratke: Od strednej školy som mala priateľa..bol starší o 3 roky.. boli sme spolu niekoľko rokov.. prežila som s ním najkrajšie roky mojej mladosti.. nastúpila som na výšku, končila som prvý ročník, mali sme ísť spolu do Londýna brigádovať.. deň pred odchodom mal ťažkú nehodu a zomrel.. nebudem Vám popisovať moje pocity, zmeny života a ostatné.. každý si to vie predstaviť, aké to je ked Vám zomrie niekto blízky.. dlhú dobu som bola sama a stále žila v spomienkach.. Nedávno som však spoznala človeka s ktorým sa začínam cítiť fajn.. prestala som sa trápiť, začala som sa viac usmievať.. robí všetko pre to, aby som zabudla aspoň hlavou a aby som bola šťastná.. začalo sa to medzi nami ale strašne rýchlo..najprv som si myslela, že to je správne.. ale teraz neviem či robím dobrú vec :(.. neviem či som pripravená dať šancu niekomu novému :(.. bojím sa, aby neskončilo kvôli mojej bojazlivosti a aby sa netrápil :(... poraďte mi čo mám robiť?..mám si dať ešte šancu? :(

ksl

Určite si daj druhú šancu! Veď aj keby ti to s tým druhým nevyšlo,nič sa nedeje,aspoň budeš vedieť,či ešte potrebuješ čas na "zotavenie". Nechcem sa ťa nejako dotknúť (naozaj nie),ale už sama vieš,že osud je nevyspytateľný a nikto ten svoj dopredu nepozná a tak nemôžeš vedieť, či práve tento nový chlapík nie je ten "pán pravý". Preto to musíš overiť... Držím palce,aby si už viac nemusela byť smutná

lenuliatko

pppi zacinas svoje vlastne oznacenia tymito pisenkami?ludia na tomto fore casto neveria prave tym co hovoria pravdu.
wera viem ake to mas taze.ja som takto stratila najlepsieho kamarata a skoro som zomrela od zialu.bola som hrozne smutna uzavrela som sa do seba
ale mylsim si tiez ze by si mala ist nato pomaly.nemas sa kam ponahlat.spoznate sa a uvidis ci ti stoji zato vsetko.vela stastia :)

pipina

pppi ty musis byt pekna brzda nehnevaj sa na mna ... som zvedavy ako by si sa ty citila keby sa ti take nieco stalo ... ludia si taketo veci nemaju preco vymyslat ... mozes ist tak na pokec sa s niekym dohadovat a pisat svoje postpubertalne nazory ...

mata

ja by som ti skor radila ist na to pomalicky a postupne.. urcite raz pride ten cas (a nevravim ze neprisiel uz teraz),kedy nechas minulost minulostou a zacnes zit pre pritomnost.Viem si predstavit (alebo sa aspon snazim),ze to co si prezila bolo hrozne,ale kazda rana sa raz zahoji a cas je najlepsim liekom :). V prvom rade sa ale musis vysporiadat so vsetkym sama vo svojom vnutri a vediet ze si pripravena na "novy zaciatok"..Na druhej strane,mozno ti niekto ako ON pomoze sa cez to preniest a zacnes odznovu spolu s nim.Drzim ti palce :o) a hlavne sa neboj,lebo strach je najvacsim brzdicom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Druhá šanca? - Fórum - ZDRAVIE.sk