Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panenska blana a prvy sex

Príspevok v téme: Panenska blana a prvy sex
alica1990

CHCELA BY SOM SA SPYTAT CI NEVIETE AKO TO JE...PRI PRVOM SEXE SOM NECITILA ZIADNU BOLEST A KRAVACALA SOM NEPATRNE.PRIATEL HO VSAK DO MNA NEZASUNUL CELEHA LEN ASI 10CM LEBO SA POTOM NEDOSTAL DALEJ.DRUHYKRAT TO BOLO TAK ISTE ALE BEZ KRVI.CHCELA BY SOM VEDIET CI TO NARAZIL NA PANENSKU BLANU ALEBO TA JE UZ DAVNO PRETRHNUTA ALEBO NIKDY TAM NEVOJDE CELY?

76nana

ale praveze ani ja ani on sme neboji niejak extra vzruseny to bolo len take rychle lebo sa bal ze ma bude nieco boliet ... mna nic nebolelo ,ale prave ze jeho to bolelo :) a ked som sa obliekla ta som fest vytiekla .

76nana

ahojte je to normalne ze pri prvom styku zo mna po case vyslo kopu priesvitneho vytoku??? .. prosim poradte mi co to bolo alebo preco vytok a nie krv alebo blana ??? :(( ja tomu nechapem :( a nic ma pritom nebolelo

moniqa87

zasunul asi 10 cm a ty mas pocit, ze narazal na tvoju panensku blanu?
difce, omg, posva ma dlzku cca 8 cm, to na co narazim bol uz skor krcok maternice...
aj ked tato tema mi pripada, ze si z nas chces spravit poriadnu prdel, uplne mi to pride ako vymyslene...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panenska blana a prvy sex - Fórum - ZDRAVIE.sk