Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

avon produkty /penové tužidlá/ -ste spokojní?

Príspevok v téme: avon produkty /penové tužidlá/ -ste spokojní?
susibrusi

Ahojte:)
Pred nedávnom som si kúpila z Avonu penové tužidlo "advance techniques" na zväčenie objemu vlasov. Po vyfénovaní som ale bola s výsledkom šokovaná, že produkt na zväčšenie objemu mi vlasy spľasol ešte viac..máte podobné skúsenosti? Môžem ten produkt nejako vrátiť, alebo reklamovať u avon lady?

vobec

pred niekolkimy rokmi som si kupovala tuzidla spreje z avonu ale po roku som zitila ze mi to velmi skodi kto vie co do tich veci davaju je to hrozne teraz mam problemi z vlasmy najlepsia fyrma vyrobkou je pre mn ajednoznacne oriflame avon samopony vobec ani nepenia ani kusok po umyti avon samponom mam vlasi ako blato lepkave a suche bôalla a

colbert

ja takuto "katalogovu" kozmetiku vobec nekupujem.raz som si pokupila nejake blbosti ako spiralu,mejkap,sampon,ocne tiene,dlhotrvajuci ruz,telove mlieko,balzam na vlasy,parfum...a neviem co este.minula som kopu penazi a ani s jednym produktom som nebola spokojna.mne to pripada ako objednavka v "teleshopinoch".drahe a o nicom!!!!

malemaciatko

avon sa zvacsa vynalieza vo vyskumakoch v usa alebo Britanii, a uz ked ho maju vymysleny a otestovany najprv na bunkovych kulturach a potom na dobrvolnikoch, tak ho daju na vyrobu aj do tovarni v europe a inde , napr. niektore veci pre SVK su z Polska, ja robim v labaku, kde je zverinec na tsty, lenze my testujeme lieciva, co je ovela dolezitejsie ako nejaka dekotrativna komzmetika, ked viem, co sa robi v labaku na lieciva, urcite mi staci kozmetika ktora na zvieratach testovana nie je..kozmetika nie je esencialna pe zivot

ivanka_83

ale testuju...to ze netestuju finalny produkt-vdaka takemu deravemu zakonu mozu napisat na obal, ze netestuje.avon je hnus co testuje na ubohych zvieratkach a este klamu verejnost!!!!

aktak

Ja avon taktiež nekupujem, ale ak môžem odporučiť tak super penové tužidlo má značka Satinique. A u nich to funguje tak, že ak sa ti nebude napr. tužidlo páčiť, môžeš ho vrátiť a vrátia ti aj peniaze.a tak isto netestujú nič na zvieratách

malemaciatko

ja zas pozuviam zvacsa avon..kamoska je avonka a s vyrobkami som spokojna..a hlavne sa NETESTUJU na zvieratach, staci ze sa mysky pouzivaju na lieciva..

veronika

vyrobky avon si vobec nekupujem, pretoze mi drazdili kozu, vsetko ma po nich svrbelo. parfemy - ani tie drahsie nic nevydrzali a s vecami na licenie som tiez nebola spokojna.
pripadalo mi to ako veci z nejakej obycajnej drogerie, ale 5x drahsie.

malemaciatko

ja som snim spokojna..len ide o to ako si to nafenujes, ked rovnou kefou tuzidlo ti stuzi to, ako si ty sama vytvarujes..ked budes okruhlou kefou tvarovat budes mat objem..ale ak aj tak nie si spokojna, seriozna avonlady ti to zobere spat a vrati ti peniaze...myslim, ze lehota je 3mesiace a samozrejme nezobere ti prazdny obal;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

avon produkty /penové tužidlá/ -ste spokojní? - Fórum - ZDRAVIE.sk