Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mate skusenost s epiduralkou?????

katkaaa

tak to som maa paty som mala za 2 tyzdne strpnute a necitlive ja netvrdim ze to je urcite z toho no brala som ale mne objednavala sestricka ale to som platila za ne 600 sk calcium s vapnikom ze ten je najdolezitejsi tiez som brala az od 4 esiaca skor sa nema ale musim povedat ze mi to velmi pomohlo oplatilo sa hej mam to za sebou ale kedze som po cisarskom tak som si svoje uzila oproti tomu je normalny porod malina ak nie su komplikacie

delphia

katkaaa ak by ti boli nieco "poskodili" (co je malo pravdepodobne), tak by si mala problemy s nohami. ak mas trpnutie ruk, skor ma szablokovanu hrudnu alebo krcnu chrbticu

katarina1212

no katkaaa..diky, ja mam termin až 4.jula ale vcera som sa s kamoškou dostala na tuto temu, preto som sa chcela poradiť s viacerými babami, čo mali s tým skusenosti...bože, ako ti zavidím, že už maš po tom...ja sa toho porodu hrozne bojím...a možem sa ta opýtať, brala si nejaké vitamíny počas tehotenstva?? mne gynekolog predpísal calibrum...ale až od 4 mesiaca

katkaaa

myslim si ze sa nemas coho obavat aj mne tvrdili ze mam uzku panvu a slo to raz dva ved uvidis budes mat bolesti dlho das si ju ak nie nedas ved pichnu ti ju kedykolvek a mozno ani nebude cas mne po porode ale trpne ruka prsty stale a neviem ci to nesuvisi s tou inekciou vies nikdy nevies ci ti neposkodi daky nerv a kedy to mas termin ja ma 3 tyzdnove babo tak mam cerstvu skusenost

katarina1212

ved to, keby som vedela či budem mat ten "lepší" alebo ten "horší" porod...
a myslím si, že panvu praveže nemam najširšiu,..

Miskanr

Ak máš širokú panvu a bábo bude v správnej polohe porodíš rýchlo. Kamarátku chytili doma bolesti, cesta do nemocnice trvala 10 min a na sále za 12 min bol malý vonku. Potlačila 3 krát a bol na svete. A ona už za pol hodinku príjimala návštevy.

katarina1212

prave vcera som sa s kamoškou o tom rozpravala a hovorila ako si vytrpela porod 12 hodin...že už nikdy viac by to nechcela zažiť a ked som jej povedala, že ja ju nechcem, tak mi povedala, že či som normalna...vraj to robia niekde v nemocniciach bežne každej ...

katkaaa

tazko ti poradim ale ja ti napisem moju skusenost mala som cisarsky a nechcela som narkozu tak mi ju pichli ale vobec nezabrala neviem ci bola zle pichnuta netusim a nie je to prijemne to pichanie ale normalny porod uz mam za sebou a kebyzerodim este raz nedala by som si ju da sa to vydrzat potom nebudes lutovat aj tie bolesti maju svojim sposobom v sebe nico pekne na prvy porod mam velmi pekne spomienky ale je to na tebe

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mate skusenost s epiduralkou????? - Fórum - ZDRAVIE.sk