Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

každodenné umývanie vlasov

blondula

voda je velmi dolezita !!! ja som zase bola minule vo Wiedni tyzden a vlasy uz aj bez pouzitia balzamu boli krasne jemne a leskle :D ale co narobime,my mame tak tvrdu vodu,ze rychlovarnu kanvicu uz tyzden cistim octom a aj kyselinou citronovou a nic na ten vodny kamen nepomaha :DD

jankaaaaaaaaa

vlasom hlavne pri kazdodennom umyvani skodi ta "kvalita" vody aku mame v panelakoch. vzdy ked si umyvam vlasy na chate,a lebo u babky, na dedine, mam vlasy ovela lesklejsie a krajsie ako ked si ich umyvam doma s vodou plnou chloru a pod.

blondula

zmizol mi prispevok !!!!!!!!

ja si tiez umyvam vlasy kazdy den ! nemozem sa osprchovat a vlasy neumyt !! mam ich jemne a ziadne poskodenie som nezbadala,skor naopak !! umyvam zihlavovym samponom a kedze ich mam dlhocizne,minam na balzamy a masky :D

Maros75

Suhlasim s jankou......
Aj vlasy by sa mali umyvat kazdy den.To mnozstvo prachu co sa zachytava na vlasoch si vie asi kazdy predstavit. Staci si to trochu prirovnat k cisteniu pleti....ten bordel .

jankaaaaaaaaa

to ze si vlasy clovek ummyva menej casto tak sa menej mastia je totalna blbost. ked ma raz clovek take mazove zlazy, ze s amu pokozka jednoducho tak rychlo masti, tak je uplne jednoc i si vlasy umyva tak trikrat za den alebo raz za tyzden. to ze sa niekomu vlasy prestali mastit absolutne nesuvisi s menej castym umyvanim vlasov, ale s uplne inymi vecami.
to aj pokozka na celom tele sa vam tak strasne masti ked si ju umyvate kazdy den? ci sa tiez nesprchujete kazdy den aby si pokozka "zvykla" a nemastila sa?

L.ia

ja mam potvrdene, ze u mna vazne plati, ze cim castejsie si vlasy umyvam, tym sa mi viac mastia

boli casy, ked som si vlasy umyla rano a poobede som ich uz mala mastne, bolo to strasne

postupne pomalicky som predlzovala cas medzi umytiami a teraz som na to tak, ze si ich umyvam dvakrat do tyzdna a to mi staci

uz by ma ani nenapadlo umyvat si vlasy castejsie a zas sa dopracovat k mastnym

Monii

niekde som počula o takej "kúre", že si vlasy budete umývať len čistou vodou a niekto tam písal že to dotyčnému pomohlo a už sa mu/jej nemastili tak velmi vlasy.. neviem čo je na tom pravdy, ale môžte skúsiť :P a ja si umývam každý druhý-tretí deň,ale momentálne len raz za týždeň, som sa prestala mastiť :)

Puberťáčka

Pamätám si ako som sa sťažovala si pred rokom že ma nebaví umývať si vlasy každý tretí deň.. čo by som teraz dala za to keby v kľude si môžem aspoň každý druhý s tým, že sa nemusím báť že budem vyzerať ako s olejom na hlave.. a k tomu mám ešte riedke vlasy a keď sú mastné tak ešte redšie, trčia mi uši, proste hrôza.. ale keď si vlasy umývam ráno v predklone tak ma bolí chrbát a keb ysi umývam večer tak už okolo 6. sú už také na nič a nikam nemôžem ísť, takže radšej ráno.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

každodenné umývanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk